» Habeler  » Haberler
Kan

  

KENT KONSEYİ GENEL KURULU TAMAMLANDI
 
Kent Konseyi yeni kurul üyelerini belirledi
Milas Kent Konseyi, Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirerek yeni kurul üyelerini belirledi. Toplantıda konuşma yapan Milas Kaymakam Eren Arslan ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Kent Konseyi’nin ilçemiz yerel yöneticilerine büyük katkılar sağladığına dikkat çekerek, çalışmalarında başarılar dilediler. 
Milas Kent Konseyi’nin Olağan Genel Kurul Toplantısı, Milas Belediye Evlendirme ve Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, siyasi partiler, kurum ve kuruluşlar, sivil toplum örgütlerinin temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen toplantı saygı duruşunda bulunulması ve istiklal marşımızın seslendirilmesiyle başladı. 
Toplantının açılış konuşmasını yapan Kent Konseyi Başkanı Mehmet Günlük, görev süresi boyunca yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aktarırken, Günlük’ün ardından kürsüye gelen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Kent konseylerinin işlevselliği toplumumuz için çok önemli. Onun için biz kurum olarak elimizden gelen tüm desteği vermeye çalışıyoruz. Milas Kent Konseyi çalışmaları, kurumlar ve sivil toplum örgütleriyle olan iletişimleriyle örnek bir konseydir. Milas Kent Konseyi’nin bugünlere gelmesinde emeği geçenlere yürekten teşekkür ediyor, yeni yönetime başarılar diliyorum” dedi. 
Son konuşmacı olarak mikrofona davet edilen Milas Kaymakamı Eren Arslan da, kent konseyinin çalışmalarının önemli olduğuna değinerek, yeni seçilecek olan çalışma gruplarına görevlerinde başarılar diledi. 
Yapılan konuşmaların ardından öneri ile genel kurulun divan başkanlığına Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, divan üyeliklerine ise Ozan Güngör ile Sevgi Akyol seçildi. 
Divanın yerini almasından sonra gündemdeki diğer maddelerin görüşülmesiyle toplantı devam etti. 
Faaliyet raporunun Milas Kent Konseyi Başkanı Mehmet Günlük tarafından okunması, salonda bulunanlar tarafından ibra edilmesinin ardından bazı yönerge değişiklikleri hakkında kararlar alındı. 
Toplantı daha sonra yeni yürütme kurulu başkanı ve üyelerinin belirlenmesi için seçim yapılmasıyla sürdü. 13 kişilik yürütme kurulu asil ve yedek üyeliği için 23 kişi aday olduğunu açıkladı. Öneri ile yapılan açık oylamada Mehmet Günlük yeniden başkanlık görevine seçilirken, yeni yürütme kurulu üyeliğine; Mehmet Çoban, Cemil Zeybek, A. Coşkun Efendioğlu, Kazım Bayındır, Ali Avcı, Çağlayan Üçpınar, Mehmet Nergiz, yürütme kurulu yedek üyeliğine ise Cihan Uyanık, Olcay Aydilek Kır, Nurhayat Topuz, Feray Albasan ve Mustafa Emekli seçildi. 
Toplantı, dilek ve temenniler bölümünde yapılan konuşmalar ile son buldu.
 Haber Tarihi: 02.07.2019

HaberlerKonu:Vergi Ödemeleri

e-Belediye ile Ödem...Konu:BAŞKAN TOKAT ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ

Başkan Tokat şehit ailelerini ziyaret etti

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, bu bayramda da şehit ailelerini yalnız bırakmadı.

Konu:HER MEZARA BİR KARANFİL

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, sokağa çıkma kısıtlaması sebebiyle mezarlık ziyareti yapamayan vatandaşlar adına Milas Şehir Mezarlığı’nı z...Konu:BAŞKAN TOKAT ŞEHİT MEZARLARINI ZİYARET ETTİ

 Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat Milas Asri Mezarlığında yatan şehit asker ve polislerin mezarlarını ziyaret etti.

Konu:CENAZEYE BAŞKAN TOKAT SAHİP ÇIKTI

Konu:BELEDİYEDEN LOKUM İKRAMI

Milas Belediyesi tarafından yakınlarını ziyarete gelen vatandaşlara mezarlıkta lokum,maske ve kolonya dağıtımı yapıldı.

Yarın başlanacak( 23 Mayıs Cumartesi) sokağa &cce...Konu:YILGÖR KADIK ANISINA RESİM YARIŞMASI

YILGÖR KADIK ANISINA RESİM YARIŞMASI DÜZENLENDİ

Konu:KOCAKIŞLA MEVKİİNDE YOL SORUNU ÇÖZÜLDÜ

 Güllük mahallesi Kocakışla mevkiinde uzun yıllardır süren yol sorunu çözüldü.Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü...Konu:19 MAYIS KUTLAMA MESAJI

Milas Belediye Baskanı Muhammet Tokat, 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını dolayısıyla mesaj yayınladı..
 

Konu:BELEDİYE MECLİSİ OLAĞAN ÜSTÜ TOPLANDI

Konu:ÇOCUKLARA NUTUK HEDİYE EDİLİYOR

Milas  Belediyesi’nden çocuklara Nutuk hediyesi

Konu:BAŞKAN TOKAT ECZACILAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Başkan Tokat 14 Mayıs Eczacılık Günü´nü kutladı.

Konu:BAŞKAN TOKAT ÇOCUKLARA HEDİYE DAĞITTI

www.youtube.com/watchKoronovirüs ile mücadele kapsamında 20 yaş altına uygulanan sokağa çıkma yasağı...Konu:MECLİS OLAĞANÜSTÜ TOPLANIYOR

Milas Belediyesi meclisi 15 Mayıs Cuma günü...Konu:SEMT PAZARLARI AYNI GÜN VE YERLERİNCE KURULACAK

Semt pazarları aynı gün ve yerlerinde kurulacak


1234567891011121314151617