» Habeler  » Haberler
Kan

  

Başkan Tokat Öğretmenler Günü’nü Kutladı..
 
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas merkezdeki okulları ve eğitim sendikalarını ziyaret ederek, Öğretmenler Günü’nü kutladı. Kurdukları diğer ekiplerin de çevre mahallelerdeki öğretmenlerin gününü kutlayacağını belirten Başkan Tokat, ben merkezdeki öğretmenlerimizi ziyaret edeceğim dedi.
 
Belediye Başkanı Muhammet Tokat öğretmen ziyaretlerine, 1974-1978 yılları arasında Karacahisar’da ilkokul öğretmeni olan Ali Mehmet Çerçi’den başladı. Kendisini bugünlere getiren öğretmenlerini asla unutmayacağını belirten Tokat, işyerinde ziyaret ettiği emekli öğretmenine çiçek ve çikolata takdim ederek, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. Tokat’ın öğrencilik yıllarında bile dikkat çeken bir kişi olduğunu belirten Çerçi, ‘sağolsun hiç unutmadı, her öğretmenler gününde arar” diyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 
Başkan Tokat, daha sonra okul okul sürdürdüğü ziyaretlerinde, “öğretmenlerin sorunlarının çözüldüğü, çalışma şartlarının iyileştirildiği nice yıllar diliyor, öğretmenler gününüzü kutluyorum” derken, bir ziyaret sırasında da “içinde hep bir uhde kalmıştır. İlkokuldan itibaren hep edebiyat öğretmeni olmak için eğitildim. Hep edebiyat öğretmeni olmak istedim, ama şartlar avukat olmaya yöneltti” derken, “Milas Belediyesi olarak önümüzdeki süreçte öğretmenlerimiz ve okullarımız ile daha iç içe olacağız. Öğretmenlerimizle projeler geliştireceğiz. Okul öncesi eğitime önem vereceğiz. Her mahalleye kreş projelerimiz var. Pilot bölge olarak Güllük Mahallesi’ni seçtik. Oradaki mevcut kreşi devralıyoruz” dedi.
Tokat, “daha önce olduğu gibi yine okullarımızın sorunlarının çözülmesi adına Milas Belediyesi olarak elimizden geleni yapacağız. Kültürel ve sosyal anlamda daha etkin olacağız” dedi. 
Başkan Tokat’ın yan ısıra, Başkan Yardımcıları Mehmet Çayırlı ve Hüseyin Çöllüoğlu’nun da dahil olduğu 5 ekibin daha tüm mahallelerdeki okulları ziyaret ederek, öğretmenler gününü kutladı. Kutlamalarda öğretmenlere çikolata ve karanfil takdim edildi.
 Haber Tarihi: 26.11.2019

HaberlerKonu:Vergi Ödemeleri

e-Belediye ile Ödem...Konu:BAŞKAN TOKAT ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ

Başkan Tokat şehit ailelerini ziyaret etti

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, bu bayramda da şehit ailelerini yalnız bırakmadı.

Konu:HER MEZARA BİR KARANFİL

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, sokağa çıkma kısıtlaması sebebiyle mezarlık ziyareti yapamayan vatandaşlar adına Milas Şehir Mezarlığı’nı z...Konu:BAŞKAN TOKAT ŞEHİT MEZARLARINI ZİYARET ETTİ

 Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat Milas Asri Mezarlığında yatan şehit asker ve polislerin mezarlarını ziyaret etti.

Konu:CENAZEYE BAŞKAN TOKAT SAHİP ÇIKTI

Konu:BELEDİYEDEN LOKUM İKRAMI

Milas Belediyesi tarafından yakınlarını ziyarete gelen vatandaşlara mezarlıkta lokum,maske ve kolonya dağıtımı yapıldı.

Yarın başlanacak( 23 Mayıs Cumartesi) sokağa &cce...Konu:YILGÖR KADIK ANISINA RESİM YARIŞMASI

YILGÖR KADIK ANISINA RESİM YARIŞMASI DÜZENLENDİ

Konu:KOCAKIŞLA MEVKİİNDE YOL SORUNU ÇÖZÜLDÜ

 Güllük mahallesi Kocakışla mevkiinde uzun yıllardır süren yol sorunu çözüldü.Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü...Konu:19 MAYIS KUTLAMA MESAJI

Milas Belediye Baskanı Muhammet Tokat, 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını dolayısıyla mesaj yayınladı..
 

Konu:BELEDİYE MECLİSİ OLAĞAN ÜSTÜ TOPLANDI

Konu:ÇOCUKLARA NUTUK HEDİYE EDİLİYOR

Milas  Belediyesi’nden çocuklara Nutuk hediyesi

Konu:BAŞKAN TOKAT ECZACILAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Başkan Tokat 14 Mayıs Eczacılık Günü´nü kutladı.

Konu:BAŞKAN TOKAT ÇOCUKLARA HEDİYE DAĞITTI

www.youtube.com/watchKoronovirüs ile mücadele kapsamında 20 yaş altına uygulanan sokağa çıkma yasağı...Konu:MECLİS OLAĞANÜSTÜ TOPLANIYOR

Milas Belediyesi meclisi 15 Mayıs Cuma günü...Konu:SEMT PAZARLARI AYNI GÜN VE YERLERİNCE KURULACAK

Semt pazarları aynı gün ve yerlerinde kurulacak


1234567891011121314151617