» Habeler  » Haberler
Kan

  

Başkan Tokat Öğretmenler Günü’nü Kutladı..
 
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas merkezdeki okulları ve eğitim sendikalarını ziyaret ederek, Öğretmenler Günü’nü kutladı. Kurdukları diğer ekiplerin de çevre mahallelerdeki öğretmenlerin gününü kutlayacağını belirten Başkan Tokat, ben merkezdeki öğretmenlerimizi ziyaret edeceğim dedi.
 
Belediye Başkanı Muhammet Tokat öğretmen ziyaretlerine, 1974-1978 yılları arasında Karacahisar’da ilkokul öğretmeni olan Ali Mehmet Çerçi’den başladı. Kendisini bugünlere getiren öğretmenlerini asla unutmayacağını belirten Tokat, işyerinde ziyaret ettiği emekli öğretmenine çiçek ve çikolata takdim ederek, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. Tokat’ın öğrencilik yıllarında bile dikkat çeken bir kişi olduğunu belirten Çerçi, ‘sağolsun hiç unutmadı, her öğretmenler gününde arar” diyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 
Başkan Tokat, daha sonra okul okul sürdürdüğü ziyaretlerinde, “öğretmenlerin sorunlarının çözüldüğü, çalışma şartlarının iyileştirildiği nice yıllar diliyor, öğretmenler gününüzü kutluyorum” derken, bir ziyaret sırasında da “içinde hep bir uhde kalmıştır. İlkokuldan itibaren hep edebiyat öğretmeni olmak için eğitildim. Hep edebiyat öğretmeni olmak istedim, ama şartlar avukat olmaya yöneltti” derken, “Milas Belediyesi olarak önümüzdeki süreçte öğretmenlerimiz ve okullarımız ile daha iç içe olacağız. Öğretmenlerimizle projeler geliştireceğiz. Okul öncesi eğitime önem vereceğiz. Her mahalleye kreş projelerimiz var. Pilot bölge olarak Güllük Mahallesi’ni seçtik. Oradaki mevcut kreşi devralıyoruz” dedi.
Tokat, “daha önce olduğu gibi yine okullarımızın sorunlarının çözülmesi adına Milas Belediyesi olarak elimizden geleni yapacağız. Kültürel ve sosyal anlamda daha etkin olacağız” dedi. 
Başkan Tokat’ın yan ısıra, Başkan Yardımcıları Mehmet Çayırlı ve Hüseyin Çöllüoğlu’nun da dahil olduğu 5 ekibin daha tüm mahallelerdeki okulları ziyaret ederek, öğretmenler gününü kutladı. Kutlamalarda öğretmenlere çikolata ve karanfil takdim edildi.
 Haber Tarihi: 26.11.2019

HaberlerKonu:İHALE İLANI

 Mülkiyeti Belediyemize ait olan İlçemiz muhtelif mahallerin...Konu:MİLAS BELEDİYESİ YILIN SON MECLİS TOPLANTISINI TAMAMLADI

Konu:KERAMOS’LU KADINLARDAN BAŞKAN TOKAT’A TEŞEKKÜR

Konu:BAŞKAN TOKAT MÜHENDİSLERLE BİR ARAYA GELDİ

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat “5 Aralık Dünya Mühendisler Günü” dolayısıyla Milas’ta faaliyet gösteren Mühendislerle bir ...Konu:İHALE İLANI

Toplama ve değerlendirme hakkı Milas Belediyesine ait olan Milas Belediyesi hizmet alanı sınırları içerisinde meydana gelen ambalaj atıklarının mevzuat hükümler...Konu:BAŞKAN TOKAT ZİYARETLERİ KABUL ETTİ

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat makamında ziyaretleri kabul etti.

Konu:MİLAS BELEDİYESİ ENGELLİLERİ UNUTMADI

Konu:2019 ARALIK AYI MECLİS TOPLANTISI

Konu:3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ

Konu:GÖRME ENGELLİLER BİSİKLET TURU DÜZENLEDİ

Konu:Milas Belediyesinden İhtiyaç Sahiplerini Isıtan Yardım

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla çalışmalarına devam eden Milas Belediyesi kış ayı için yapılan sosyal yardımlarıyla da vatandaşının yanında yer alıyor.
<...Konu:MİLAS BELEDİYESİ ÖĞRETMENLERLE YEMEKTE BULUŞTU

MİLAS BELEDİYESİ ÖĞRETMENLERLE YEMEKTE BULUŞTU

Konu:Başkan Tokat Öğretmenler Günü’nü Kutladı..

Konu:ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Konu:KATI ATIK TOPLAMA TAŞIMA VE BERTARAF ÜCRETİ

 2006 yılında yürürlüğe girilen 2872 sayılı Çevre Kanunu’nun 11’inci maddesinde büyükşehir belediyeleri ve belediyelerin evsel k...

1234567891011121314151617