» Habeler  » Haberler
Kan

  

BAŞKAN TOKAT ZİYARETLERİ KABUL ETTİ
 
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat makamında ziyaretleri kabul etti.
Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Başsavcısı olarak Milas’a atana Hayrullah Yapar ve Milas Esnaf Spor Kulüp Başkanı Ekrem Vanlıoğlu Başkan Tokat’ı ziyaret etti.
İl ziyareti gerçekleştiren Milas Cumhuriyet Başsavcısı Hayrullah Yapar oldu. Başsavcı Yapar ; “İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcılığından, Milas Cumhuriyet Başsavcılığı görevime başladığımda Başkanımız beni ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletmişti.Bende kendisine iade-i ziyarette bulunmak istedim”dedi.
İkinci ziyaret ise Milas’ı Muğla Süper Amatör Lig’te temsil eden Milas Esnaf Spor Kulüp Başkanı Ekrem Vanlıoğlu’ndan geldi. Vanlıoğlu ziyarette ; “2006 yılında Beçin Belediyespor Gençlik Spor olarak kurulan, Muğla Süper Amatör Lig´de mücadele etmeye başlayan Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor´un adı alınan kararla Milas Esnafspor oldu.Şimdiye kadar oynadığımız maçlarda başarılı sonuçlar aldık. Bu sezon sonunda şampiyonluk ipini  göğüsleyeceğiz ve Milas’ı Bölgesel Amatör Ligte temsil edeceğiz”dedi. Vanlıoğlu ayrıca şimdiye kadar kulübe verdiği maddi ve manevi desteklerden ötürü Başkan Tokat’a teşekkür ederek Atatürk plaketi hediye etti.
Her iki ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tokat ; Başsavcı Hayrullah Yapar ve Esnaf Spor Başkanı Ekrem Vanlıoğlu’na çalışmalarında başarı diledi.
 Haber Tarihi: 04.12.2019

HaberlerKonu:KORONAVİRÜS'E KARŞI KARARLI MÜCADELE

Konu:BAŞKAN TOKAT SALI PAZARINI İNCELEDİ

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan önlem paketlerini açıklamasının ardından ilk salı paza...Konu:İŞÇİ ALIMI SINAVININ İPTALİNE İLİŞKİN İLANDIR

MİLAS BELEDİYESİ EMEK ...Konu:BİZ BU İŞİN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ; Biz bu işin üstesinden geleceğiz….

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat  so...Konu:Milas Belediyesi'nden Coronavirüs Tedbirleri

Koronavirüs salgının önlenmesi amacıyla alınan çok sayıda tedbirler konusunda sosyal medyadan canlı yayınla detaylı açıklama...Konu:MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS KARARI

 Muğla Büyükşehir Belediye Meclisi 13.02.2020 tarih 25 sayılı kararı;

Muğla İli, Milas İlçesi, Akyol Mahallesi, 124 ada 84 parsel için Muğla...Konu:BAŞKAN TOKAT'TAN KIRSAL MAHALLELERE ZİYARET

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ; Önemli olan güveni boşa çıkartmamak..

Konu:İL KADIN KOLLARI BAŞKAN ADAYINDAN ZİYARET

 Aysun Korkut ; Cumhuriyet Halk Partisini iktidara yürüyüşünde çalışmak  için adayım.

Konu:FATİH PORTAKAL'A YOĞUN İLGİ

Konu:8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Konu:MİLAS'IN DEĞİL O'NUN SON FUARI

Konu:MART AYI MECLİS TOPLANTISI TAMAMLANDI

Konu:PAZARLIK İLANI

 MİLAS BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

 PAZARLIK İLANIDIR.
 

Konu:SENDİKA BAŞKANLARINDAN BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET

Konu:GÜLLÜK'TE ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR

Yaz aylarında yerli ve yabancı turistleri ağırlayan ve Milas’ın en büyük mahalleleri arasında bulunan Güllük yaz sezonuna hazırlanıyor.


1234567891011121314151617