» Habeler  » Haberler
Kan

  

ÇALIŞAN GAZETECİLERE ZİYARET
 
Milas  Belediyesi Özel Kalem Müdürü H.Arda Varol , 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Milas’ta faaliyet gösteren basın kuruluşlarını ziyaret etti. Milas Medya,Önder ,Çizgi ,Gazete Güney Ege, Milas Bakış Gazetelerini ve MİTSO Basın Danışmanı Olcay Akdeniz’i ziyaret eden Varol tüm gazetecilerin günlerini kutladı. Basın Kuruluşlarına Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın selamını da ileten Varol; Başkanımızda sizlerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyor.Kendisi  akşam düzenlediğimiz yemekte sizlerle beraber olacak”dedi
Ziyarette gazetecilerin sorunları ve belediyenin projeleri konuşuldu. Ayrıca ilçede yaşayan vatandaşların beklentileri de gazeteci gözünden Varol’a aktarıldı..
“Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürü olarak yeni atandığının altını çizen Varol ; “Basın mensuplarımız bizim için son derece önemli.Belediyemizin yapmış olduğu çalışmaları geniş kitlelere ulaştırmak adına haberlerimizi gazetelerinizde yayınlamanız bizlere büyük güç veriyor. Bunun yanında ulaşamadığımız vatandaşlarımızın sorunlarını aktarma konusunda da basın çalışanlarımızın katkısı çok fazla. Bu nedenle biz gazeteci arkadaşlarımızı bir paydaş olarak görmekteyiz.” dedi.
Bundan sonraki süreçte de bu işbirliğinin en güzel şekilde devam edeceğini vurgulayan Varol, “Biz basın mensuplarımızla hiçbir zaman diyaloğumuzu koparmayacağız. Vatandaşlarımız ile bizler arasında köprü kuran emekçilerimizi hep dikkate alacağız. Bu düşünceden hareketle onların özel gününü unutmadık. Bu vesileyle emekçi cefakâr ve vefakâr tüm basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimle bir kez daha kutluyorum.” diyerek sözlerine son verdi.
 Haber Tarihi: 10.01.2020

HaberlerKonu:BAŞKAN TOKAT YATAĞAN'DA ZİYARETLERDE BULUNDU

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat Yatağan CHP İlçe Başkanlığı ve Maden-İş Sendikası Yatağan ve Havalisi Şube Başkanlıklarını ziyaret etti.

Konu:İYİ PARTİYE ZİYARET

İYİ Parti’de delege seçimleri yapıldı

Konu:GÜRER DEMİRCİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI.

Konu:Milas Belediyespor Satranç Şampiyonası için Antalya'ya gidiyor

Konu:EĞİTİM-SEN ESKİ YÖNETİMİNDEN BAŞKAN TOKAT’A VEDA ZİYARETİ

Eğitim-Sen Milas Şubesi eski yöneticileri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek verdiği destek için teşekkür ettiler.
...Konu:MİLAS BELEDİYESİ YANGIN MAĞDURU AİLEYE YARDIM ELİ UZATTI

 Milas’a bağlı Menteş Mahallesi’nde meydana gelen yangında evsiz kalan Gezgin ailesini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunan Milas Belediye Ba...Konu:2020 OCAK AYI MECLİS TOPLANTISI KOMİSYON RAPORLARI

Milas Belediyesi 2020 yılı Ocak ayı Meclis toplantısında görüşülen ve komisyonlara havale edilen konularla ilgili komisyon raporları ektedir.

Konu:MİLAS'IN KEDİLERİ "EV"LENDİ

Konu:Arı ve Bal Çalıştayı düzenlendi.

Konu:ÇOCUKLARA KARNE HEDİYESİ BAŞKAN TOKAT’TAN

Konu:“10. TURHAN SELÇUK KARİKATÜR YARIŞMASI BAŞLIYOR”

Konu:ÇALIŞAN GAZETECİLERE ZİYARET

Konu:10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat 10 Ocak  Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Konu:SINAVDA BAŞARI SİZDEN,ÇORBALAR BİZDEN

Konu:KESK’TEN BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET1234567891011121314151617