» Habeler  » Haberler
Kan

  

EVLİLİK FUARI KAPILARINI AÇTI
 
2. Güney Ege Evlilik, Evlilik Hazırlıkları, Düğün, Çeyiz, Anne ve Bebek Fuarı’ bugün Milas’ta kapılarını açtı. Yeni evlenecek olan veya sünnet düğünü yapmayı planlayan ailelerin tüm ihtiyaçlarına hitap eden fuar, 9 Şubat Pazar gününe kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.
Balçık Mevkiinde yer alan Tariş Depoları Alanı’nda düzenlenen fuarın açılışına, Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Çayırlı ve Hüseyin Çöllüoğlu, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, mahalle muhtarları ve sektörde yer alan firma temsilcileri katıldı.
70’E YAKIN FİRMA VAR
Saygı duruşunda bulunulması ve istiklal marşımızın seslendirilmesiyle başlayan açılış töreninde konuşma yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “2. Güney Ege Evlilik, Evlilik Hazırlıkları, Düğün, Çeyiz, Anne ve Bebek Fuarı’na hoş geldiniz. İlçemiz için önemli olan etkinliklerden birisi. 70’e yakın firmanın katıldığı bir fuar organizasyonuyla karşı karşıyayız. Başta Tariş yönetimi olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Bu alan olmazsa biz bu etkinlikleri gerçekleştiremezdik. Ortak akılla dayanışma içerisinde bu fuar organizasyonu için çabalıyoruz. Açılışa katılan herkese teşekkür ediyorum. Pazar günü akşam saatlerine kadar açık olacak fuarımıza tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.
MİLAS FUARLAR KENTİ OLMA YOLUNDA İLERLİYOR.
Başkan Tokat’ın ardından söz alan Milas Kaymakamı Eren Arslan ise, “Milas fuarlar kenti olma yolunda ilerliyor. Fiziki olarak mevcut bir alanımız yok ama Tariş depolarını fonksiyonel hale getirip, fuarlar için kullanılması ilçemiz ekonomisi için çok önemli. Evlilik fuarının bu yıl ikincisi düzenleniyor. Çok geniş bir alanı kapsıyor. Stant açan tüm firmalara hayırlı bereketli bol kazançlar diliyorum” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından açılış kurdelesi katılımcılar tarafından kesildi. Stantları gezen protokol üyeleri, firma yetkileriyle de kısa süreli sohbet etme imkanı buldu.
YÜZDE 50 BÜYÜDÜ
İkincisi düzenlenen fuarda bu yıl stant alanları ve firma sayısının yüzde 50 daha büyüdüğüne dikkat çeken Expoline Fuarcılık Yöneticisi Yavuz Hakbilir, “Geçen yıl 46 firma ile başladığımız fuarımıza bu sene 70 firma katıldı. Geçen yıl 46 bin olan ziyaretçi sayımızın bu sene bu sayının ikiye katlanacağını tahmin ediyoruz” dedi.
2. Güney Ege Evlilik, Evlilik Hazırlıkları, Düğün, Çeyiz, Anne ve Bebek Fuarı’ 5 - 9 Şubat tarihlerinde 5 gün boyunca 10 ile 19 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.
 Haber Tarihi: 05.02.2020

HaberlerKonu:FATİH PORTAKAL MİLAS’TA SEVENLERİYLE BULUŞACAK

Konu:İASOS KAZI BAŞKANINDAN BAŞKAN VEKİLİ ÖZGÜLERGİL’E ZİYARET

 İasos kazı başkanı Selçuk Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesi  Prf. Dr.Asuman Baldıran

Konu:BAHARLI HALKI ADINA BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Gezgin ; Baharlı halkı adına Başkanımız Muhammet Tokat’a teşekkür ediyorum.

Konu:BAŞKAN TOKAT'TAN HALK SÜT MÜJDESİ

-Başkan Tokat’tan halk süt müjdesi
-Başkan Tokat: “Halk süt için Milas Süt Birliği ile çalışacağız”


Konu:KENT KONSEYİ BAŞKANLARINDAN ZİYARET

Marmaris,Fethiye ve Milas Kent Konseyi Başkanları Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.

Konu:KADIN KOLLARINDAN BAŞKAN TOKAT'A ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Kadın kolları Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.

Konu:BAHARLI MAHALLESİNE 6 BİN METREKARE KİLİT PARKE DÖŞENDİ

Konu:ADD VE EĞİTİM SEN ZİYARETİ

Konu:14 ŞUBATTA NİKAH YOĞUNLUĞU

Konu:TARİHİ AŞKLARIN EFSANESİDİR MİLAS

TARİHİ AŞKLARIN EFSANESİDİR MİLAS ❤️
 

Konu:SENFONİK KENT ORKESTRASI KULAKLARIN PASINI SİLDİ

Konu:Belediye esnaf ve vatandaşın taleplerine kulak verdi

Konu:TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Konu:İHALE İLANI

MİLAS BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN
 İHALE İLANIDIR.
 

Konu:KENT KONSEYİ GENEL KURULU TAMAMLANDI1234567891011121314151617