» Habeler  » Haberler
Kan

  

ADD VE EĞİTİM SEN ZİYARETİ
 
Atatürkçü Düşünce Derneği ve Eğitim Sen Milas Şube Başkan ve yöneticileri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.
Geçtiğimiz Günlerde genel kurullarını tamamlayarak Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanlığına seçilen  Mehmet Ateş ve Eğitim Sen Milas Şube Başkanlığı görevine gelen  Sinan Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Tokat’ı ziyaret ederek dernek faaliyetleri hakkında bilgi aktardı.
Milas’ta  ADD kurucusu olduğunu ve ilk başkanın da kendisi olduğuna değinen Başkan Tokat ; ADD derneğimiz biraz işlevsiz kaldı.Yeni dönemde derneğin daha aktif olması ve ses getirecek etkinliklere imza atması gerek dedi.
ADD olarak amaçlarının daha aktif bir duruma gelmek olduğuna değinen Başkan Mehmet Ateş;TBMM’nin kuruluşunun 100. Yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Milas’ta çocuklarımıza yönelik bir tiyatro gösterisi,Ulusal Egemenlik ve Atatürk şiir yarışması ve ünlü katılımcıların olacağı toplantılar düzenlemek istiyoruz.Bu anlamda çalışmalarımız sürüyor.Ayrıca Belediyemizin göstereceği bir alana da 100. Milli Egemenlik Hatıra Ormanı kurmayı planlıyoruz dedi.
Eğitim Sen Milas Şube Başkanı Sinan Coşkun ise,Göreve yeni başladıklarını belirterek ;Öğretmenlerimizin sorunlarını daha fazla ele alacağız ve üyemiz Mehmet Ateş hocamızın da Belediye Meclis üyesi olması nedeniyle Belediyemiz ile ikili ilişkilerimizi daha fazla ilerletecek ortak çalışmalara imza atacağız dedi.
Her iki Başkan ve yöneticilere ziyaret için teşekkür eden Başkan Tokat çalışmalarında başarı diledi.
 Haber Tarihi: 14.02.2020

HaberlerKonu:KORONAVİRÜS'E KARŞI KARARLI MÜCADELE

Konu:BAŞKAN TOKAT SALI PAZARINI İNCELEDİ

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan önlem paketlerini açıklamasının ardından ilk salı paza...Konu:İŞÇİ ALIMI SINAVININ İPTALİNE İLİŞKİN İLANDIR

MİLAS BELEDİYESİ EMEK ...Konu:BİZ BU İŞİN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ; Biz bu işin üstesinden geleceğiz….

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat  so...Konu:Milas Belediyesi'nden Coronavirüs Tedbirleri

Koronavirüs salgının önlenmesi amacıyla alınan çok sayıda tedbirler konusunda sosyal medyadan canlı yayınla detaylı açıklama...Konu:MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS KARARI

 Muğla Büyükşehir Belediye Meclisi 13.02.2020 tarih 25 sayılı kararı;

Muğla İli, Milas İlçesi, Akyol Mahallesi, 124 ada 84 parsel için Muğla...Konu:BAŞKAN TOKAT'TAN KIRSAL MAHALLELERE ZİYARET

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ; Önemli olan güveni boşa çıkartmamak..

Konu:İL KADIN KOLLARI BAŞKAN ADAYINDAN ZİYARET

 Aysun Korkut ; Cumhuriyet Halk Partisini iktidara yürüyüşünde çalışmak  için adayım.

Konu:FATİH PORTAKAL'A YOĞUN İLGİ

Konu:8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Konu:MİLAS'IN DEĞİL O'NUN SON FUARI

Konu:MART AYI MECLİS TOPLANTISI TAMAMLANDI

Konu:PAZARLIK İLANI

 MİLAS BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

 PAZARLIK İLANIDIR.
 

Konu:SENDİKA BAŞKANLARINDAN BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET

Konu:GÜLLÜK'TE ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR

Yaz aylarında yerli ve yabancı turistleri ağırlayan ve Milas’ın en büyük mahalleleri arasında bulunan Güllük yaz sezonuna hazırlanıyor.


1234567891011121314151617