» Habeler  » Haberler
Kan

  

FATİH PORTAKAL'A YOĞUN İLGİ
 
FOX TV ana haber bülteni sunucusu ve gazeteci yazar Fatih Portakal, Milas Belediyesi organizasyonuyla 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Milas’a geldi. Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen “Türkiye’de neler oluyor?” başlıklı söyleşiye; CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan ve Süleyman Girgin, CHP İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, CHP İl Başkanı İlgin Göktepe ve çok sayıda vatandaş  katıldı. Salona sığmayan kalabalık, Portakal’ın söyleşini sesli olarak dışarıda takip etti.
Milas Belediyesi, kadınların yoğun bir şekilde katılım gösterdiği söyleşiyi sosyal medyadan canlı olarak yayınladı.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan Portakal, konuşmasında gündemdeki konuları yorumladı. AK Parti iktidarının politikalarını eleştiren Portakal, haber sunarken her şeyin spontane geliştiğini belirterek, ülkende yaşanan sorunlarla ilgili eleştiri hakkını kullandığını ve güçlü olanla aynı düşünmek zorunda olmadığını söyledi.
“ŞEHİT SAYILARI SAKLANIYOR OLAMAZ!”
Şehitlerimiz konusunda derin bir üzüntü duyduğunu ifade eden Portakal, kamuoyunda konuşulan “Şehit sayıları gerçeği yansıtmıyor” şeklindeki iddiaların gerçeği yansıttığını düşünmediğine dikkat çekerek, “Şehit sayılarının saklandığını yada gerçeği yansıtmadığını düşünmüyorum. Resmi açıklamanın bu noktada doğru olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.
AK Parti iktidarının dış politikasını, eğitim, ekonomi, istihdam, sağlık gibi pek çok alanda yürüttüğü politikaları eleştiren Portakal, aynı eleştiri anlayışını bir taraf gözetmeden sürdürdüğünü kaydetti.
Muhalif çizgide olduğuna işaret eden Portakal, “Ceza yememek için ince bir çizgide yürüyoruz. Bu zamana kadar hiç parasal ceza yemedim. Konuşulan laflara aldırış etmiyorum. Nereden geldiğimi ve nereye gittiğimi çok iyi biliyorum. Sağlığıma özen gösteriyorum. İşimin dışında hobilerimle yaşamımı sürdürüyorum.” diye konuştu.
FOX OLARAK MİLAS’IN SORUNLARINA EĞİLECEĞİZ
Milas’ta liman revizyonunun yaratacağı çevre sorunlarını dile getiren Güllüklüler, kömür madeni sahası nedeniyle yurtlarından olan ve olmak zorunda kalan köylüler, maden kazasında yaşamını yitiren Şükrü Otlak’ın eşi ve kızının “adalet” isteği de söyleşide gündeme geldi.  
Salondakilerin Milas ile ilgili aktardığı çevre sorunlarına FOX ekibi olarak gündeme getirme sözü veren Portakal, katılımcıların yönettiği soru ve konularla ilgili açıklama yaptı.
İlgiyle takip edilen söyleşi sonunda Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, kürsüye gelerek Portakal’a çiçek ve plaket takdim ederek söyleşisi için teşekkür etti.
Portakal, Milas’taki ilgi ve alakadan oldukça memnun kaldığını belirterek Milas Belediyesi Başkanı Muhammet Tokat’a, organizasyonda emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür etti.
 Haber Tarihi: 10.03.2020

HaberlerKonu:BAŞKAN TOKAT HALKA ANONS YAPTI

Başkan Tokat Belediye Hoparlöründen halka seslendi

Konu:MİLAS BELEDİYESİNDEN DRONE’LU ÖNLEM

Milas Belediyesi Salı pazarında termal kameralı drone ile alışveriş yapan vatandaşların ateşini ölçerken bir yandan da uyarıcı anonslar yaptı.

Konu:BAŞKAN TOKAT YENİ KARARLARI AÇIKLADI

Başkan Tokat yeni kararları açıkladı..

Konu:KORONAVİRÜS'E KARŞI KARARLI MÜCADELE

Konu:BAŞKAN TOKAT SALI PAZARINI İNCELEDİ

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan önlem paketlerini açıklamasının ardından ilk salı paza...Konu:İŞÇİ ALIMI SINAVININ İPTALİNE İLİŞKİN İLANDIR

MİLAS BELEDİYESİ EMEK ...Konu:BİZ BU İŞİN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ; Biz bu işin üstesinden geleceğiz….

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat  so...Konu:Milas Belediyesi'nden Coronavirüs Tedbirleri

Koronavirüs salgının önlenmesi amacıyla alınan çok sayıda tedbirler konusunda sosyal medyadan canlı yayınla detaylı açıklama...Konu:MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS KARARI

 Muğla Büyükşehir Belediye Meclisi 13.02.2020 tarih 25 sayılı kararı;

Muğla İli, Milas İlçesi, Akyol Mahallesi, 124 ada 84 parsel için Muğla...Konu:BAŞKAN TOKAT'TAN KIRSAL MAHALLELERE ZİYARET

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ; Önemli olan güveni boşa çıkartmamak..

Konu:İL KADIN KOLLARI BAŞKAN ADAYINDAN ZİYARET

 Aysun Korkut ; Cumhuriyet Halk Partisini iktidara yürüyüşünde çalışmak  için adayım.

Konu:FATİH PORTAKAL'A YOĞUN İLGİ

Konu:8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Konu:MİLAS'IN DEĞİL O'NUN SON FUARI

Konu:MART AYI MECLİS TOPLANTISI TAMAMLANDI1234567891011121314151617