» Habeler  » Haberler
Kan

  

CHP İLÇE YÖNETİMİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
 
 Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe  Başkanı İlgin Göktepe,Kadın Kolları Başkanı Berrin Naz,Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı İrfan Üner ve yönetim kurulu üyeleri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.
31 Mart yerel seçimlerinin ardından tekrar göreve seçilen Başkan Tokat CHP İlçe yönetimini kapıda karşılayarak ziyaret için teşekkür etti.Başkan Tokat’a çiçek takdim eden ve görevinde başarı dileyen CHP Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe ;” 31 Mart seçimlerinde tüm teşkilatımız ile uyun içerisinde çalıştık.Her hangi bir olumsuzluk yaşamadan seçimleri tamamladık. Bu seçimlerde bizlere yol göstericiliği yapmanızdan ötürü sizlere teşekkür ediyor görevinizde başarılar diliyorum” dedi.
Ziyaret  ve seçim öncesi çalışmaları için CHP İlçe yönetimine teşekkür eden Başkan Tokat ; “Seçimler geride kaldı ve yüzümüzün akıyla çıktık. Amacından saptırmadan,gereksiz vaatlerde bulunmadan olgun bicimde sağ salim seçim sürecini tamamladık. Her ne kadar seçim bitmiş olsa da bizlerin yeni seçime hazırlanmamız gerekiyor.Bu noktada parti olarak  tüm kadrolarımızla etkin şekilde çalışmalarımızı yürütmemiz gerekiyor. Bizlerde yeni seçilen Meclis üyesi arkadaşlarımızla 5 yıl süreyle İlçemizin eksiklik hissettiği alanlarda yatırımları ve hizmetleri gerçekleştireceğiz. Önümüzdeki süreçte söz verilen ve planlanan çerçevede hizmetlerimiz olacak. Halkımızın içerisinde daha çok olacağız.Geçtiğimiz dönemde kırsal alanlara yapılan hizmet atağı sonucunda tüm mahallelerimize bir çok hizmeti götürdük.Bizden önceki dönemlerde 100 bin civarında imalat yapan Milas Belediyesi bizim dönemimizde 5 yıl içerisinde  2 milyon metre kare imalat yaptı.
Bu seçimlerden de üçüncü defa başarı ile çıktık. Aradaki fark her ne kadar az gibi görünse de bütün şartlara rağmen %51,5 civarında oy aldık. Bundan sonra üzerine koyarak daha fazla çalışmamız lazım dedi.
Türkiye genelindeki seçimleri de değerlendiren Başkan Tokat; Bizden sonra gelecek nesiller açısından umut tohumlarının yeşermesi açısından önemli bir seçim oldu. Seçimlerden böyle bir sonuç çıkması ülkenin menfaatine oldu. Şimdi Ülkeyi yönetenlerin bunu dikkate alması gerek. 
Bir çok Büyükşehirde seçimi kazandık.Bunu iyi değerlendirmemiz lazım. Görünüyor ki Türkiye bazı şeylerden bıkmış ve yeni bir şeyler arayışı içerisinde.Bu süreci çocuklarımızın geleceği açısından iyi değerlendirmemiz lazım.Şunu görüyorum ki Türkiye’nin Cumhuriyet Halk Partisine ihtiyacı var.Bu süreçte Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’da tutum ve tercihleri açısından Devlet adamlığı olgunluğu ile hareket etti.Bu anlamda olgun ve Halkını seven bir devlet adamının yapması gereken her şeyi yapıyor.Bu seçimlerde bunun meyvesini aldık. Umarım önümüzdeki seçimlerde de  başarımız devam eder.Bu seçimler Ülkemiz ve ilçemiz açısından hayırlı olsun.Ben seçim süreci boyunca gayretli çalışmalarınız  ve ziyaretiniz için teşekkür ediyorum”dedi.
 
 
 Haber Tarihi: 19.04.2019

HaberlerKonu:Vergi Ödemeleri

e-Belediye ile Ödem...Konu:BAŞKAN TOKAT ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ

Başkan Tokat şehit ailelerini ziyaret etti

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, bu bayramda da şehit ailelerini yalnız bırakmadı.

Konu:HER MEZARA BİR KARANFİL

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, sokağa çıkma kısıtlaması sebebiyle mezarlık ziyareti yapamayan vatandaşlar adına Milas Şehir Mezarlığı’nı z...Konu:BAŞKAN TOKAT ŞEHİT MEZARLARINI ZİYARET ETTİ

 Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat Milas Asri Mezarlığında yatan şehit asker ve polislerin mezarlarını ziyaret etti.

Konu:CENAZEYE BAŞKAN TOKAT SAHİP ÇIKTI

Konu:BELEDİYEDEN LOKUM İKRAMI

Milas Belediyesi tarafından yakınlarını ziyarete gelen vatandaşlara mezarlıkta lokum,maske ve kolonya dağıtımı yapıldı.

Yarın başlanacak( 23 Mayıs Cumartesi) sokağa &cce...Konu:YILGÖR KADIK ANISINA RESİM YARIŞMASI

YILGÖR KADIK ANISINA RESİM YARIŞMASI DÜZENLENDİ

Konu:KOCAKIŞLA MEVKİİNDE YOL SORUNU ÇÖZÜLDÜ

 Güllük mahallesi Kocakışla mevkiinde uzun yıllardır süren yol sorunu çözüldü.Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü...Konu:19 MAYIS KUTLAMA MESAJI

Milas Belediye Baskanı Muhammet Tokat, 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını dolayısıyla mesaj yayınladı..
 

Konu:BELEDİYE MECLİSİ OLAĞAN ÜSTÜ TOPLANDI

Konu:ÇOCUKLARA NUTUK HEDİYE EDİLİYOR

Milas  Belediyesi’nden çocuklara Nutuk hediyesi

Konu:BAŞKAN TOKAT ECZACILAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Başkan Tokat 14 Mayıs Eczacılık Günü´nü kutladı.

Konu:BAŞKAN TOKAT ÇOCUKLARA HEDİYE DAĞITTI

www.youtube.com/watchKoronovirüs ile mücadele kapsamında 20 yaş altına uygulanan sokağa çıkma yasağı...Konu:MECLİS OLAĞANÜSTÜ TOPLANIYOR

Milas Belediyesi meclisi 15 Mayıs Cuma günü...Konu:SEMT PAZARLARI AYNI GÜN VE YERLERİNCE KURULACAK

Semt pazarları aynı gün ve yerlerinde kurulacak


1234567891011121314151617