» Habeler  » Haberler
Kan

  

MİLAS GENÇLİK SPORDAN BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET
 
Kulüp Başkanlığını Ersin Köksal’ın üstlendiği Milas Gençlikspor Kulübü, yeni ekibini belirledi ve ziyaretlerine başladı.
19 Ağustos 2019 Pazartesi günü gerçekleşen olağanüstü genel kurul toplantısında yeniden Milas Gençlik Spor Başkanlığına seçilen Ersin Köksal ve yeni yönetim kurulu üyeleri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.
Geçtiğimiz günler içersinde yapılan olağanüstü genel kurul toplantısıyla 2 yıllığına yeni yönetimi ile göreve geldiklerini belirten  Kulüp Başkanı Ersin Köksal ; ” Yeni yönetimde görev alacak yeni arkadaşlarımızla birlikte hem Milas Gençlikspor Kulübü’ne hem de Milas sporuna ve gençliğine hizmetimiz, geçmişte olduğu gibi günümüzde de yine sürecektir. Kazanan ülkemiz, Muğla ve Milas  gençliği ile çocuklarımız olacaktır”dedi.”
Başkan Tokat ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Sağlıklı ve zinde bir gençlik yetiştirmenin uğraşı içerisinde olacağınıza eminim. Yarınlarımızı emanet edeceğimiz gençlerimizi spora ve faydalı işlere yönlendirmek , her türlü zararlı alışkanlardan uzak tutmak için elinizden gelen gayreti göstermeye de devam edeceksiniz. Nazikane ziyaretinizden dolayı sizlere  teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.
 Haber Tarihi: 29.08.2019

HaberlerKonu:Asansör Periyodik Kontrol Yönetmeliği protokolü imzalandı

Konu:ISITICI, KURU GIDA, ÇOCUK GİYİM, ERKEK KADIN İÇ ÇAMAŞIRI, TEMİZLİK MALZEMESİ

“Binalarla ilgili bir sorunumuzun olduğunu da kabul etmemiz lazım” 

Konu:ORTAK AKLA ZARAR VERİR

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; Ortak akla zarar verir…

Konu:BAŞKAN TOKAT SİYASİ PARTİLERİ ZİYARET ETTİ

Konu:BAŞKAN TOKAT KIRSAL MAHALLELERDE YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Konu:UĞUR MUMCU TÖRENLE ANILDI

Konu:Milas Belediyespor Hentbol takımı Türkiye Şampiyonasında

Konu:MUHTARLAR FEDERASYONUNDAN BAŞKANA ZİYARET

Konu:DİSK GENEL-İŞ İLE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Milas Belediyesi, DİSK’e bağlı Genel İş Sendikası ile yüzde 15’e varan yevmiye artışını kapsayan Toplu İş Sözleşmesi imzaladı.

Konu:BAŞKAN TOKAT YATAĞAN'DA ZİYARETLERDE BULUNDU

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat Yatağan CHP İlçe Başkanlığı ve Maden-İş Sendikası Yatağan ve Havalisi Şube Başkanlıklarını ziyaret etti.

Konu:İYİ PARTİYE ZİYARET

İYİ Parti’de delege seçimleri yapıldı

Konu:GÜRER DEMİRCİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI.

Konu:Milas Belediyespor Satranç Şampiyonası için Antalya'ya gidiyor

Konu:EĞİTİM-SEN ESKİ YÖNETİMİNDEN BAŞKAN TOKAT’A VEDA ZİYARETİ

Eğitim-Sen Milas Şubesi eski yöneticileri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek verdiği destek için teşekkür ettiler.
...Konu:MİLAS BELEDİYESİ YANGIN MAĞDURU AİLEYE YARDIM ELİ UZATTI

 Milas’a bağlı Menteş Mahallesi’nde meydana gelen yangında evsiz kalan Gezgin ailesini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunan Milas Belediye Ba...

1234567891011121314151617