» Habeler  » Haberler
Kan

  

CKD ÜYELERİNDEN BAŞKAN TOKAT’A TEŞEKKÜR
 
Cumhuriyet Kadınları Derneği Milas Şubesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla düzenledikleri etkinliklere verdiği destek için Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a teşekkür etti.
Yönetim kurulu üyeleri ile beraber Başkan Tokat’ı makamında ziyaret eden Dernek Başkanı Nurgül Çöllüoğlu  etkinliğe destekleri için teşekkür ederek gelecek yıllarda da bu etkinliklerin devam edeceğini dile getirdi.Çöllüoğlu ve dernek yönetimi Başkan Tokat’a bir de yağlı boya resim hediye etti.
Çalıştay ve sergiyi gerçekleştirmekten büyük keyif aldıklarını belirten CKD Milas Şube Başkanı Nurgül Çöllüoğlu, “Cumhuriyetimizin 96. kuruluş yıldönümü sebebiyle düzenlemiş olduğumuz resim çalıştayı ve sergisi, ve aynı gün akşam Cumhuriyet balosu yoğun ilgi gördü ve büyük bir coşkuyla Cumhuriyet Bayramı kutlandı. Bu anlamda etkinliklerimize  verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.” dedi.
Çöllüoğlu son olarak “ Dernek olarak 3 öğrencimize burs sağlıyorduk.Ressamlarımız tarafından çalıştay boyunca yapılan resimler Cumhuriyet balosunda açık arttırma ile satıldı.Elde edilen gelir ile de 3 öğrencimize daha burs imkanı sağlayacağız” dedi.
Ziyaret için Cumhuriyet Kadınları Derneği Milas Şubesi’ne teşekkür eden Başkan Tokat bu tür etkinliklerin her zaman destekçisi olacağını dile getirdi.
 Haber Tarihi: 12.11.2019

HaberlerKonu:İHALE İLANI

 Mülkiyeti Belediyemize ait olan İlçemiz muhtelif mahallerin...Konu:MİLAS BELEDİYESİ YILIN SON MECLİS TOPLANTISINI TAMAMLADI

Konu:KERAMOS’LU KADINLARDAN BAŞKAN TOKAT’A TEŞEKKÜR

Konu:BAŞKAN TOKAT MÜHENDİSLERLE BİR ARAYA GELDİ

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat “5 Aralık Dünya Mühendisler Günü” dolayısıyla Milas’ta faaliyet gösteren Mühendislerle bir ...Konu:İHALE İLANI

Toplama ve değerlendirme hakkı Milas Belediyesine ait olan Milas Belediyesi hizmet alanı sınırları içerisinde meydana gelen ambalaj atıklarının mevzuat hükümler...Konu:BAŞKAN TOKAT ZİYARETLERİ KABUL ETTİ

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat makamında ziyaretleri kabul etti.

Konu:MİLAS BELEDİYESİ ENGELLİLERİ UNUTMADI

Konu:2019 ARALIK AYI MECLİS TOPLANTISI

Konu:3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ

Konu:GÖRME ENGELLİLER BİSİKLET TURU DÜZENLEDİ

Konu:Milas Belediyesinden İhtiyaç Sahiplerini Isıtan Yardım

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla çalışmalarına devam eden Milas Belediyesi kış ayı için yapılan sosyal yardımlarıyla da vatandaşının yanında yer alıyor.
<...Konu:MİLAS BELEDİYESİ ÖĞRETMENLERLE YEMEKTE BULUŞTU

MİLAS BELEDİYESİ ÖĞRETMENLERLE YEMEKTE BULUŞTU

Konu:Başkan Tokat Öğretmenler Günü’nü Kutladı..

Konu:ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Konu:KATI ATIK TOPLAMA TAŞIMA VE BERTARAF ÜCRETİ

 2006 yılında yürürlüğe girilen 2872 sayılı Çevre Kanunu’nun 11’inci maddesinde büyükşehir belediyeleri ve belediyelerin evsel k...

1234567891011121314151617