» Habeler  » Haberler
Kan

  

CKD ÜYELERİNDEN BAŞKAN TOKAT’A TEŞEKKÜR
 
Cumhuriyet Kadınları Derneği Milas Şubesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla düzenledikleri etkinliklere verdiği destek için Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a teşekkür etti.
Yönetim kurulu üyeleri ile beraber Başkan Tokat’ı makamında ziyaret eden Dernek Başkanı Nurgül Çöllüoğlu  etkinliğe destekleri için teşekkür ederek gelecek yıllarda da bu etkinliklerin devam edeceğini dile getirdi.Çöllüoğlu ve dernek yönetimi Başkan Tokat’a bir de yağlı boya resim hediye etti.
Çalıştay ve sergiyi gerçekleştirmekten büyük keyif aldıklarını belirten CKD Milas Şube Başkanı Nurgül Çöllüoğlu, “Cumhuriyetimizin 96. kuruluş yıldönümü sebebiyle düzenlemiş olduğumuz resim çalıştayı ve sergisi, ve aynı gün akşam Cumhuriyet balosu yoğun ilgi gördü ve büyük bir coşkuyla Cumhuriyet Bayramı kutlandı. Bu anlamda etkinliklerimize  verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.” dedi.
Çöllüoğlu son olarak “ Dernek olarak 3 öğrencimize burs sağlıyorduk.Ressamlarımız tarafından çalıştay boyunca yapılan resimler Cumhuriyet balosunda açık arttırma ile satıldı.Elde edilen gelir ile de 3 öğrencimize daha burs imkanı sağlayacağız” dedi.
Ziyaret için Cumhuriyet Kadınları Derneği Milas Şubesi’ne teşekkür eden Başkan Tokat bu tür etkinliklerin her zaman destekçisi olacağını dile getirdi.
 Haber Tarihi: 12.11.2019

HaberlerKonu:TALEPLER EVLERİNDE DİNLENİYOR

Konu:LABRANDA SU FABRİKASINA 12 MİLYON YATIRIM

Milas Belediyesi 2020 yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Konu:MUHTEŞEM GALİBİYET

Milas’ı Türkiye Voleybol 1. Lig’inde başarıyla temsil eden Milas Belediyespor Erkek Voleybol takımı emin adımlarla hedefe yürüyor.

Konu:KIRSAL MAHALLELERDE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

MİLAS BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR MAHALLELER GÜZELLEŞİYOR.

Konu:OCAK 2020 MECLİS TOPLANTISI

Konu:YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

 www.youtube.com/watch

...Konu:2020 MİLAS İÇİN YATIRIM YILI OLACAK

 Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat 2019’un son mesai gününde Milas Belediyesi personeli ile bir araya gelerek yeni yılını kutladı.Başkan Tokat personele...Konu:YAPI RUHSAT BİRİMİNDE YIL SONU YOĞUNLUĞU YAŞANIYOR

 Milas Belediyesi Yapı Ruhsat Birimi personeli, 1 Ocak 2020 itibariyle değişecek olan Otopark Yönetmenliği kapsamında çok sayıda başvuruda bulunan vatandaşların...Konu:ÖREN MAHALLESİNDE YARALAR SARILIYOR

Konu:YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

Her yeni yıl; geleceğe dönük umutların, yeni hayallerin ve projelerin güçlü bir şekilde oluşturulduğu,hayata ve insana dair önemli adımların atıl...Konu:KÖYLÜMÜN,ÜRETENİN VE EMEKÇİNİN ELLERİNDEN ÖPÜYORUM

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat  zeytin ve zeytin yağı üreticilerine ziyaretlerini sürdürüyor.

Konu:KAÇAK YAPILAR YIKILIYOR

Milas’ta kaçak yapıların yıkımına başlandı
 

Konu:İLAN

Mülkiyeti Belediyemize ait olan İlçemiz dahilinde belediyemiz taşınmazları üzerinde yapıları bulunup 3194 sayılı İmar Kanununun geçici 16. maddesine g&ou...Konu:ZEYTİN HASADI YAPAN VATANDAŞLARA ZİYARETLER DEVAM EDİYOR..

 ZEYTİN HASADI YAPAN VATANDAŞLARA ZİYARETLER DEVAM EDİYOR..

Konu:VATANDAŞLARIN TALEPLERİ EVLERİNDE DİNLENİYOR1234567891011121314151617