» Habeler  » Haberler
Kan

  

İYİ PARTİLİ KADINLARDAN BAŞKANA ZİYARET
 
Milas İYİ Parti Kadın Kolları Başkanı Nazan Yakabaşı ve yönetim kurulu üyeleri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek teşekkür etti.Başkan Tokat’ı ziyareti öncesinde Başkan Yardımcısı Mehmet Çayırlıyı’da makamında ziyaret eden İyi Parti kadın kolları teşkilatı görevinde başarı dilediler.
İYİ Parti’nın ilk kadın kolları teşkilatının Milas İlçe Başkanlığı bünyesinde kurulması aşamasında gösterdiği ilgi ve destek için Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a teşekkür etmek istediklerini belirten Kadın Kolları Başkanı  Nazan Yakabaşı ; “Başkanımızla 31 Mart yerel seçimleri süresince de iyi çalışmalar gerçekleştirdik.Bu beraberliğimiz ileriki süreçte de devam edecek. Kadın Kollarımızın kuruluşu aşamasında ve İYİ Partinin kuruluşunun 2. yılı etkinliklerinde bizlere verdiği destek için çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Ziyaret için duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tokat İYİ Parti kadın kolları teşkilatına teşekkür ederek çalışmalarında başarı diledi. Ziyaret gündeme dair sohbetin ardından çiçek takdim edilmesi ve hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.
 Haber Tarihi: 14.11.2019

HaberlerKonu:TALEPLER EVLERİNDE DİNLENİYOR

Konu:LABRANDA SU FABRİKASINA 12 MİLYON YATIRIM

Milas Belediyesi 2020 yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Konu:MUHTEŞEM GALİBİYET

Milas’ı Türkiye Voleybol 1. Lig’inde başarıyla temsil eden Milas Belediyespor Erkek Voleybol takımı emin adımlarla hedefe yürüyor.

Konu:KIRSAL MAHALLELERDE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

MİLAS BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR MAHALLELER GÜZELLEŞİYOR.

Konu:OCAK 2020 MECLİS TOPLANTISI

Konu:YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

 www.youtube.com/watch

...Konu:2020 MİLAS İÇİN YATIRIM YILI OLACAK

 Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat 2019’un son mesai gününde Milas Belediyesi personeli ile bir araya gelerek yeni yılını kutladı.Başkan Tokat personele...Konu:YAPI RUHSAT BİRİMİNDE YIL SONU YOĞUNLUĞU YAŞANIYOR

 Milas Belediyesi Yapı Ruhsat Birimi personeli, 1 Ocak 2020 itibariyle değişecek olan Otopark Yönetmenliği kapsamında çok sayıda başvuruda bulunan vatandaşların...Konu:ÖREN MAHALLESİNDE YARALAR SARILIYOR

Konu:YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

Her yeni yıl; geleceğe dönük umutların, yeni hayallerin ve projelerin güçlü bir şekilde oluşturulduğu,hayata ve insana dair önemli adımların atıl...Konu:KÖYLÜMÜN,ÜRETENİN VE EMEKÇİNİN ELLERİNDEN ÖPÜYORUM

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat  zeytin ve zeytin yağı üreticilerine ziyaretlerini sürdürüyor.

Konu:KAÇAK YAPILAR YIKILIYOR

Milas’ta kaçak yapıların yıkımına başlandı
 

Konu:İLAN

Mülkiyeti Belediyemize ait olan İlçemiz dahilinde belediyemiz taşınmazları üzerinde yapıları bulunup 3194 sayılı İmar Kanununun geçici 16. maddesine g&ou...Konu:ZEYTİN HASADI YAPAN VATANDAŞLARA ZİYARETLER DEVAM EDİYOR..

 ZEYTİN HASADI YAPAN VATANDAŞLARA ZİYARETLER DEVAM EDİYOR..

Konu:VATANDAŞLARIN TALEPLERİ EVLERİNDE DİNLENİYOR1234567891011121314151617