» Habeler  » Haberler
Kan

  

BAŞKAN TOKAT TABAKHANE CADDESİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU
 
Milas’ta Tabakhane Caddesi’ndeki bazı eski iş yerleri, Kültür Varlıkları Koruma Kurulu’nun kararı gereği iş makinesiyle yıkılmaya başlandı. Milas Belediyesi ekipleri de yıkıma destek veriyor.
 Kültür Varlıkları Koruma Kurulu, Milas’ta Tabakhane Caddesi’nde SİT alanı içerisinde yer alan iş yerlerinin yıkımına yönelik karar almıştı. Bir süre önce boşaltılan iş yerlerinin yıkımına başlandı. İş makinesiyle gerçekleştirilen yıkım işlemine Milas Belediyesi Ulaşım ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri de destek veriyor.Yıkımı gerçekleşen alanda incelemede bulunan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, söküm ve nakliye işlemlerini sürdüren Belediye  ekiplerinden de bilgi aldı.
Çalışmayla açılacak olan alanda, kısa bir süre içerisinde Hekatomnos Mezar Anıtı Çevre Düzenlemesi Projesi’nin uygulamaya konulacak.
 Haber Tarihi: 15.11.2019

HaberlerKonu:TALEPLER EVLERİNDE DİNLENİYOR

Konu:LABRANDA SU FABRİKASINA 12 MİLYON YATIRIM

Milas Belediyesi 2020 yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Konu:MUHTEŞEM GALİBİYET

Milas’ı Türkiye Voleybol 1. Lig’inde başarıyla temsil eden Milas Belediyespor Erkek Voleybol takımı emin adımlarla hedefe yürüyor.

Konu:KIRSAL MAHALLELERDE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

MİLAS BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR MAHALLELER GÜZELLEŞİYOR.

Konu:OCAK 2020 MECLİS TOPLANTISI

Konu:YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

 www.youtube.com/watch

...Konu:2020 MİLAS İÇİN YATIRIM YILI OLACAK

 Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat 2019’un son mesai gününde Milas Belediyesi personeli ile bir araya gelerek yeni yılını kutladı.Başkan Tokat personele...Konu:YAPI RUHSAT BİRİMİNDE YIL SONU YOĞUNLUĞU YAŞANIYOR

 Milas Belediyesi Yapı Ruhsat Birimi personeli, 1 Ocak 2020 itibariyle değişecek olan Otopark Yönetmenliği kapsamında çok sayıda başvuruda bulunan vatandaşların...Konu:ÖREN MAHALLESİNDE YARALAR SARILIYOR

Konu:YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

Her yeni yıl; geleceğe dönük umutların, yeni hayallerin ve projelerin güçlü bir şekilde oluşturulduğu,hayata ve insana dair önemli adımların atıl...Konu:KÖYLÜMÜN,ÜRETENİN VE EMEKÇİNİN ELLERİNDEN ÖPÜYORUM

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat  zeytin ve zeytin yağı üreticilerine ziyaretlerini sürdürüyor.

Konu:KAÇAK YAPILAR YIKILIYOR

Milas’ta kaçak yapıların yıkımına başlandı
 

Konu:İLAN

Mülkiyeti Belediyemize ait olan İlçemiz dahilinde belediyemiz taşınmazları üzerinde yapıları bulunup 3194 sayılı İmar Kanununun geçici 16. maddesine g&ou...Konu:ZEYTİN HASADI YAPAN VATANDAŞLARA ZİYARETLER DEVAM EDİYOR..

 ZEYTİN HASADI YAPAN VATANDAŞLARA ZİYARETLER DEVAM EDİYOR..

Konu:VATANDAŞLARIN TALEPLERİ EVLERİNDE DİNLENİYOR1234567891011121314151617