» Habeler  » Haberler
Kan

  

Başkan Tokat Öğretmenler Günü’nü Kutladı..
 
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas merkezdeki okulları ve eğitim sendikalarını ziyaret ederek, Öğretmenler Günü’nü kutladı. Kurdukları diğer ekiplerin de çevre mahallelerdeki öğretmenlerin gününü kutlayacağını belirten Başkan Tokat, ben merkezdeki öğretmenlerimizi ziyaret edeceğim dedi.
 
Belediye Başkanı Muhammet Tokat öğretmen ziyaretlerine, 1974-1978 yılları arasında Karacahisar’da ilkokul öğretmeni olan Ali Mehmet Çerçi’den başladı. Kendisini bugünlere getiren öğretmenlerini asla unutmayacağını belirten Tokat, işyerinde ziyaret ettiği emekli öğretmenine çiçek ve çikolata takdim ederek, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. Tokat’ın öğrencilik yıllarında bile dikkat çeken bir kişi olduğunu belirten Çerçi, ‘sağolsun hiç unutmadı, her öğretmenler gününde arar” diyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 
Başkan Tokat, daha sonra okul okul sürdürdüğü ziyaretlerinde, “öğretmenlerin sorunlarının çözüldüğü, çalışma şartlarının iyileştirildiği nice yıllar diliyor, öğretmenler gününüzü kutluyorum” derken, bir ziyaret sırasında da “içinde hep bir uhde kalmıştır. İlkokuldan itibaren hep edebiyat öğretmeni olmak için eğitildim. Hep edebiyat öğretmeni olmak istedim, ama şartlar avukat olmaya yöneltti” derken, “Milas Belediyesi olarak önümüzdeki süreçte öğretmenlerimiz ve okullarımız ile daha iç içe olacağız. Öğretmenlerimizle projeler geliştireceğiz. Okul öncesi eğitime önem vereceğiz. Her mahalleye kreş projelerimiz var. Pilot bölge olarak Güllük Mahallesi’ni seçtik. Oradaki mevcut kreşi devralıyoruz” dedi.
Tokat, “daha önce olduğu gibi yine okullarımızın sorunlarının çözülmesi adına Milas Belediyesi olarak elimizden geleni yapacağız. Kültürel ve sosyal anlamda daha etkin olacağız” dedi. 
Başkan Tokat’ın yan ısıra, Başkan Yardımcıları Mehmet Çayırlı ve Hüseyin Çöllüoğlu’nun da dahil olduğu 5 ekibin daha tüm mahallelerdeki okulları ziyaret ederek, öğretmenler gününü kutladı. Kutlamalarda öğretmenlere çikolata ve karanfil takdim edildi.
 Haber Tarihi: 26.11.2019

HaberlerKonu:BAŞKAN TOKAT YATAĞAN'DA ZİYARETLERDE BULUNDU

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat Yatağan CHP İlçe Başkanlığı ve Maden-İş Sendikası Yatağan ve Havalisi Şube Başkanlıklarını ziyaret etti.

Konu:İYİ PARTİYE ZİYARET

İYİ Parti’de delege seçimleri yapıldı

Konu:GÜRER DEMİRCİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI.

Konu:Milas Belediyespor Satranç Şampiyonası için Antalya'ya gidiyor

Konu:EĞİTİM-SEN ESKİ YÖNETİMİNDEN BAŞKAN TOKAT’A VEDA ZİYARETİ

Eğitim-Sen Milas Şubesi eski yöneticileri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek verdiği destek için teşekkür ettiler.
...Konu:MİLAS BELEDİYESİ YANGIN MAĞDURU AİLEYE YARDIM ELİ UZATTI

 Milas’a bağlı Menteş Mahallesi’nde meydana gelen yangında evsiz kalan Gezgin ailesini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunan Milas Belediye Ba...Konu:2020 OCAK AYI MECLİS TOPLANTISI KOMİSYON RAPORLARI

Milas Belediyesi 2020 yılı Ocak ayı Meclis toplantısında görüşülen ve komisyonlara havale edilen konularla ilgili komisyon raporları ektedir.

Konu:MİLAS'IN KEDİLERİ "EV"LENDİ

Konu:Arı ve Bal Çalıştayı düzenlendi.

Konu:ÇOCUKLARA KARNE HEDİYESİ BAŞKAN TOKAT’TAN

Konu:“10. TURHAN SELÇUK KARİKATÜR YARIŞMASI BAŞLIYOR”

Konu:ÇALIŞAN GAZETECİLERE ZİYARET

Konu:10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat 10 Ocak  Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Konu:SINAVDA BAŞARI SİZDEN,ÇORBALAR BİZDEN

Konu:KESK’TEN BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET1234567891011121314151617