» Habeler  » Haberler
Kan

  

BAŞKAN TOKAT ZİYARETLERİ KABUL ETTİ
 
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat makamında ziyaretleri kabul etti.
Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Başsavcısı olarak Milas’a atana Hayrullah Yapar ve Milas Esnaf Spor Kulüp Başkanı Ekrem Vanlıoğlu Başkan Tokat’ı ziyaret etti.
İl ziyareti gerçekleştiren Milas Cumhuriyet Başsavcısı Hayrullah Yapar oldu. Başsavcı Yapar ; “İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcılığından, Milas Cumhuriyet Başsavcılığı görevime başladığımda Başkanımız beni ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletmişti.Bende kendisine iade-i ziyarette bulunmak istedim”dedi.
İkinci ziyaret ise Milas’ı Muğla Süper Amatör Lig’te temsil eden Milas Esnaf Spor Kulüp Başkanı Ekrem Vanlıoğlu’ndan geldi. Vanlıoğlu ziyarette ; “2006 yılında Beçin Belediyespor Gençlik Spor olarak kurulan, Muğla Süper Amatör Lig´de mücadele etmeye başlayan Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor´un adı alınan kararla Milas Esnafspor oldu.Şimdiye kadar oynadığımız maçlarda başarılı sonuçlar aldık. Bu sezon sonunda şampiyonluk ipini  göğüsleyeceğiz ve Milas’ı Bölgesel Amatör Ligte temsil edeceğiz”dedi. Vanlıoğlu ayrıca şimdiye kadar kulübe verdiği maddi ve manevi desteklerden ötürü Başkan Tokat’a teşekkür ederek Atatürk plaketi hediye etti.
Her iki ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tokat ; Başsavcı Hayrullah Yapar ve Esnaf Spor Başkanı Ekrem Vanlıoğlu’na çalışmalarında başarı diledi.
 Haber Tarihi: 04.12.2019

HaberlerKonu:BAŞKAN TOKAT YATAĞAN'DA ZİYARETLERDE BULUNDU

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat Yatağan CHP İlçe Başkanlığı ve Maden-İş Sendikası Yatağan ve Havalisi Şube Başkanlıklarını ziyaret etti.

Konu:İYİ PARTİYE ZİYARET

İYİ Parti’de delege seçimleri yapıldı

Konu:GÜRER DEMİRCİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI.

Konu:Milas Belediyespor Satranç Şampiyonası için Antalya'ya gidiyor

Konu:EĞİTİM-SEN ESKİ YÖNETİMİNDEN BAŞKAN TOKAT’A VEDA ZİYARETİ

Eğitim-Sen Milas Şubesi eski yöneticileri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek verdiği destek için teşekkür ettiler.
...Konu:MİLAS BELEDİYESİ YANGIN MAĞDURU AİLEYE YARDIM ELİ UZATTI

 Milas’a bağlı Menteş Mahallesi’nde meydana gelen yangında evsiz kalan Gezgin ailesini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunan Milas Belediye Ba...Konu:2020 OCAK AYI MECLİS TOPLANTISI KOMİSYON RAPORLARI

Milas Belediyesi 2020 yılı Ocak ayı Meclis toplantısında görüşülen ve komisyonlara havale edilen konularla ilgili komisyon raporları ektedir.

Konu:MİLAS'IN KEDİLERİ "EV"LENDİ

Konu:Arı ve Bal Çalıştayı düzenlendi.

Konu:ÇOCUKLARA KARNE HEDİYESİ BAŞKAN TOKAT’TAN

Konu:“10. TURHAN SELÇUK KARİKATÜR YARIŞMASI BAŞLIYOR”

Konu:ÇALIŞAN GAZETECİLERE ZİYARET

Konu:10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat 10 Ocak  Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Konu:SINAVDA BAŞARI SİZDEN,ÇORBALAR BİZDEN

Konu:KESK’TEN BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET1234567891011121314151617