» Habeler  » Haberler
Kan

  

BAŞKAN TOKAT MÜHENDİSLERLE BİR ARAYA GELDİ
 

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat “5 Aralık Dünya Mühendisler Günü” dolayısıyla Milas’ta faaliyet gösteren Mühendislerle bir araya geldi.Başkan Tokat’a ziyarette Başkan yardımcıları Hüseyin Çöllüoğlu ve Mehmet Çayırlı da eşlik etti.

İnşaat,Elektrik,Harita ve Kadastro,Maden,Makine Mühendisleri ,Şehir Bölge Planlama ve Mimarlar Odası temsilcileriyle bir araya gelerek tüm mühendislerin 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü’nü kutlayan Başkan Tokat ;  Milas Belediyesi olarak geçmiş yıllarda olduğu gibi önümüzdeki süreçte de Mühendis ve Mimarlar Odalarımızla işbirliği içerisindeki çalışmalarımız sürecek dedi.

Milas Belediyesi olarak bu yıl ilk defa bu yönde bir kutlama gerçekleştirdiklerini dile getiren Başkan Tokat, Gelecek yıllarda  daha farklı şekilde  kutlama yapmak istediklerini belirtti.Mühendisliğin hayatın her anlamında öneminin büyük olduğunu,ilettikleri teknik bilgilerin ve görüşlerin kendileri için çok değerli olduğunu belirten Başkan Tokat ziyarette ,Mühendislerin talep ve isteklerini dinleyerek sorunların giderilmesi adına Milas Belediyesinde görevli teknik Müdürler ile Mühendisler odasının toplantı düzenleyeceğini söyledi.Milas’ta odası bulunmayan Gıda,Çevre,Ziraat vb. Mühendisleri’nin de günlerini kutlayan Başkan Tokat tüm Mühendislere çalışma hayatlarında başarı diledi.

Toplantı sonunda günün anısına Mühendislere çiçek ve çikolata hediye edildi.

 Haber Tarihi: 05.12.2019

HaberlerKonu:BAŞKAN TOKAT YATAĞAN'DA ZİYARETLERDE BULUNDU

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat Yatağan CHP İlçe Başkanlığı ve Maden-İş Sendikası Yatağan ve Havalisi Şube Başkanlıklarını ziyaret etti.

Konu:İYİ PARTİYE ZİYARET

İYİ Parti’de delege seçimleri yapıldı

Konu:GÜRER DEMİRCİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI.

Konu:Milas Belediyespor Satranç Şampiyonası için Antalya'ya gidiyor

Konu:EĞİTİM-SEN ESKİ YÖNETİMİNDEN BAŞKAN TOKAT’A VEDA ZİYARETİ

Eğitim-Sen Milas Şubesi eski yöneticileri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek verdiği destek için teşekkür ettiler.
...Konu:MİLAS BELEDİYESİ YANGIN MAĞDURU AİLEYE YARDIM ELİ UZATTI

 Milas’a bağlı Menteş Mahallesi’nde meydana gelen yangında evsiz kalan Gezgin ailesini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunan Milas Belediye Ba...Konu:2020 OCAK AYI MECLİS TOPLANTISI KOMİSYON RAPORLARI

Milas Belediyesi 2020 yılı Ocak ayı Meclis toplantısında görüşülen ve komisyonlara havale edilen konularla ilgili komisyon raporları ektedir.

Konu:MİLAS'IN KEDİLERİ "EV"LENDİ

Konu:Arı ve Bal Çalıştayı düzenlendi.

Konu:ÇOCUKLARA KARNE HEDİYESİ BAŞKAN TOKAT’TAN

Konu:“10. TURHAN SELÇUK KARİKATÜR YARIŞMASI BAŞLIYOR”

Konu:ÇALIŞAN GAZETECİLERE ZİYARET

Konu:10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat 10 Ocak  Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Konu:SINAVDA BAŞARI SİZDEN,ÇORBALAR BİZDEN

Konu:KESK’TEN BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET1234567891011121314151617