» Habeler  » Haberler
Kan

  

KERAMOS’LU KADINLARDAN BAŞKAN TOKAT’A TEŞEKKÜR
 
Ören mahallesinde hediyelik eşyadan, dekorasyon ürünlerine, mobilya yenilemesinden günlük hayatta kullanılacak eşyalara kadar geniş bir yelpazede el emeği ürünleri hayata geçiren Atölye Keramos’lu kadınlar Başkan Tokat’ı makamında ziyaret etti.
Atölye Keramos’un Ören’de yaşayan ve üretimi yaşamlarının bir parçası haline getirmiş kadınların bir araya gelmesiyle oluştuğunu dile getiren Ayşe Güzide Çereren; “Atölyemizin kurulum aşamasında Başkanımızın büyük emeği ve destekleri var. Çalışmalarımızı gerçekleştirmemiz için daha önce kütüphane olarak kullanılan büyükçe bir alanı yeniden düzenlediler. Boyasını badanasını yaptılar, yerlerini hazırladılar, elektriğini, suyunu çektiler.  “Milas Belediyesi Ören Semt Evi” olarak bizlere tahsis ettiler.Bizlerde bu anlamda Başkanımızı ziyaret edip hem yeni dönemin kendisine hayırlı olmasını dilemek hem de destekleri için teşekkür etmek istedik” dedi.
Ziyaret için Atölye Keramos’lu kadınlara teşekkür ettiğini dile getiren Başkan Tokat; Milas Belediyesi olarak bu tür faaliyetlerin her zaman destekçisi olduklarını söyledi.
Ziyaret sonunda Başkan Tokat’a Atatürk portresi hediye edildi.
 Haber Tarihi: 05.12.2019

HaberlerKonu:BAŞKAN TOKAT YATAĞAN'DA ZİYARETLERDE BULUNDU

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat Yatağan CHP İlçe Başkanlığı ve Maden-İş Sendikası Yatağan ve Havalisi Şube Başkanlıklarını ziyaret etti.

Konu:İYİ PARTİYE ZİYARET

İYİ Parti’de delege seçimleri yapıldı

Konu:GÜRER DEMİRCİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI.

Konu:Milas Belediyespor Satranç Şampiyonası için Antalya'ya gidiyor

Konu:EĞİTİM-SEN ESKİ YÖNETİMİNDEN BAŞKAN TOKAT’A VEDA ZİYARETİ

Eğitim-Sen Milas Şubesi eski yöneticileri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek verdiği destek için teşekkür ettiler.
...Konu:MİLAS BELEDİYESİ YANGIN MAĞDURU AİLEYE YARDIM ELİ UZATTI

 Milas’a bağlı Menteş Mahallesi’nde meydana gelen yangında evsiz kalan Gezgin ailesini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunan Milas Belediye Ba...Konu:2020 OCAK AYI MECLİS TOPLANTISI KOMİSYON RAPORLARI

Milas Belediyesi 2020 yılı Ocak ayı Meclis toplantısında görüşülen ve komisyonlara havale edilen konularla ilgili komisyon raporları ektedir.

Konu:MİLAS'IN KEDİLERİ "EV"LENDİ

Konu:Arı ve Bal Çalıştayı düzenlendi.

Konu:ÇOCUKLARA KARNE HEDİYESİ BAŞKAN TOKAT’TAN

Konu:“10. TURHAN SELÇUK KARİKATÜR YARIŞMASI BAŞLIYOR”

Konu:ÇALIŞAN GAZETECİLERE ZİYARET

Konu:10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat 10 Ocak  Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Konu:SINAVDA BAŞARI SİZDEN,ÇORBALAR BİZDEN

Konu:KESK’TEN BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET1234567891011121314151617