» Habeler  » Haberler
Kan

  

2020 MİLAS İÇİN YATIRIM YILI OLACAK
 

 Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat 2019’un son mesai gününde Milas Belediyesi personeli ile bir araya gelerek yeni yılını kutladı.Başkan Tokat personele aileleri ile birlikte mutlu,huzurlu,sağlıklı bir yıl dilerken, 2020 yılının da Milas için önemli yatırımların hayata geçirileceği bir yıl olacağını söyledi.Başkan Tokat, Labranda su fabrikasının yenileneceği,araç ve ekipman alımlarının gerçekleşeceği,daha önce yapılmış projelerin tamamlanıp yeni projelerin hayata geçirileceği gibi önemli konuları personeli ile paylaştı.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat,Başkan Yardımcıları Mehmet Çayırlı ve Hüseyin Çöllüoğlu ile birlikte,Temizlik İşleri,Labranda Su,Bayındırlık Hizmetleri,Ek Hizmet ve Ana Bina çalışanlarıyla bir araya gelerek yeni yıllarını kutladı. Başkan Tokat ,2019 yılının da Milas Belediyesi için zor geçtiğini,alınan tasarruf tedbirleri sayesinde bu süreci atlattıklarını dile getirdiği konuşmasında ; 2020 yılından iyi şeyler umut ediyoruz,geleceğe dönük olarak ta beklentilerimiz çok.Bir çift mavi gözün ışığında aydınlık fikirlerle kararlı bir şekilde geleceğe baktığımız 2020 yılı diliyorum.Yeni yılınızı şimdiden kutluyorum.
Bildiğiniz gibi Büyükşehir yasası gereği bizim konumumuzda olan ilçe belediyelerinin içine düştüğü ekonomik sıkıntılar ortada. Bu anlamda çok zor zamanlar geçirdik.Sizlerin daha fazla mağdur olmamanız adına bu dönemde bazı tasarruf tedbirlerine gittik.2023 yılına kadar uzatılan muafiyetler nedeniyle sıkıntılarımız tam olarak bitmedi.Buna rağmen 2020 yılı hem ilçemiz hem de belediyemiz adına yatırım yılı olacak.Bu konuda belli kararlar alındı.Belli projeler tamamlanıp ihalelere başlandı.Belediyemiz açısından teknolojimizin,kadrolarımızın ve makine parkımızın yenilenmesi adına önemli adımlar atıldı.İlçemizle ilgilide daha önce projeleri yapılmış ve yeni projelerin yapıldığı yatırımlarımız hayata geçiyor.Labranda fabrikamızda çok ciddi anlamda hatta devrim gibi yatırımın yaşanacağı bir dönem olacak.Araç ve İş makinesi alımlarını gerçekleştireceğiz.Yoğun bir yıl yaşayacağız.Kamu görevimiz ve topluma karşı sorumluluklarımızla en iyi hizmeti en iyi şekilde üretme konusunda var gücümüzle çalışacağız.Bizler memnuniyet yaratmakla yükümlüyüz.Biz bir aileyiz  iyi ve kötü günlerimiz olabilir. Son ana kadar bu yolu birlikte  yürüyeceğiz.Sizlerle bu topluma hizmet etmekten mutluluğumu ifade ediyor,hepinizin yeni yılını kutluyorum”dedi.
 Haber Tarihi: 31.12.2019

HaberlerKonu:GENÇLİK KOLLARINDAN BAŞKANA ZİYARET

Konu:LABRANDA SU FABRİKASI İÇİN İMZALAR ATILDI

Konu:EVLİLİK FUARI KAPILARINI AÇTI

Konu:2020 ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTISI

Konu:BAŞKAN TOKAT'TAN OKULLARA ZİYARET

Konu:MAHALLE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat Milas’ın sahil mahallelerine ziyaretlerini sürdürüyor.

Konu:MİLAS BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRDİ

Konu:SAHİL MAHALLELERİ YAZA HAZIRLANIYOR.

Konu:Milas Belediyesi Yeni İş Makineleri Satın Aldı

Milas Belediyesi  Devlet Malzeme Ofisi´nden (DMO) aldığı 2 adet tekerlekli  kazıcı-yükleyici iş makinesini araç filosuna eklendi.

Konu:MİLASLI KADINLAR KOOPERATİF KURDU

Muğla’nın Milas İlçesinde bir araya gelen 7 kadın Kooperatif kurdu..

Konu:SATRANÇ ŞAMPİYONASI TAMAMLANDI

Türkiye Küçükler, Yıldızlar ve Emektarlar Satranç Şampiyonası bu yıl 20-26 Ocak tarihlerinde Antalya´da gerçekleşti. 


Konu:Çocuklar “Arkadaşım Ben Geldim” ile eğlendi..

 Milas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın çocuklara karne hediyesi olarak “Ark...Konu:Asansör Periyodik Kontrol Yönetmeliği protokolü imzalandı

Konu:ISITICI, KURU GIDA, ÇOCUK GİYİM, ERKEK KADIN İÇ ÇAMAŞIRI, TEMİZLİK MALZEMESİ

“Binalarla ilgili bir sorunumuzun olduğunu da kabul etmemiz lazım” 

Konu:ORTAK AKLA ZARAR VERİR

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; Ortak akla zarar verir…


1234567891011121314151617