» Habeler  » Haberler
Kan

  

İYİ PARTİYE ZİYARET
 
İYİ Parti’de delege seçimleri yapıldı
İYİ Parti’de delege seçimleri gerçekleştirildi. 400 asil ve 100’den fazla yedek delegenin belirlendiği seçimlere katılan İYİ Parti Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin, “Her türlü olumsuzluğa rağmen İYİ Parti kuruldu. Parti kurmak kolay değil. Yaşadıklarımız roman olur” dedi. 
25 Ekim 2017 tarihinde kurularak Türk siyasi hayatındaki yerini alan İYİ Parti’nin Milas İlçe Teşkilatı’nda delege seçimi heyecanı yaşandı. Parti binasında gerçekleşen seçim çalışmalarını, İYİ Parti Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin’in yanı sıra, CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Çöllüoğlu, Mehmet Çayırlı, CHP Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe, CHP kadın ve gençlik kolları üyeleri de ziyaret ederek başarılar dilediler. 
BUGÜN ÇOK MUTLU VE GURURLUYUM
İYİ Parti olarak delege seçimlerini gerçekleştirdiklerini belirten İYİ Parti İlçe Başkanı Ahmet Yanıkoğlu; “Delege seçimleri ülkemiz ve teşkilatımız için hayırlı olsun. Bugün çok mutlu ve gururluyum. İl başkanım, belediye başkanım, milletvekilim, CHP ilçe başkanım, belediye başkan yardımcılarım ve meclis üyelerim hepsi bizlerle beraber. Böyle bir günde bize güç verdiler bu nedenle şahsım ve partim adına kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Benim her zaman ilke aldığım bir cümle var. Dağ başını duman almış, gümüş dere durmaz akar güneş ufuktan şimdi doğar, yürüyelim arkadaşlar. Bu güneş doğana kadar, güneşi kucaklayana kadar bizler hep birlikte bu yola baş koyduk, ülkemizin özlediği halkımızın hak ettiği günler yarından da yakındır diyorum ve hepinize geldiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.
BU SEÇİM SÜRECİNDE YANINIZDA OLMAK İSTEDİK
Daha sonra söz alan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Delege seçiminizin hayırlı olmasını diliyorum. Ziyaretimizin böylesine güzel ve hareketli güne denk gelmesi bizim içinde ayrı bir sevinç kaynağı oldu. Partilerin yapılanması ve önündeki süreci sağlıklı bir şekilde yürütebilmesi açısından delege seçimleri çok büyük önem arz ediyor. Bugün burada üyeleriniz kendilerini temsil edecek delegelerini seçiyorlar. Tekrar güzel bir seçim olmasını temenni ediyorum. Bizde Belediye yönetimi ve CHP ilçe yönetimi olarak bu seçim sürecinde yanınızda olmak istedik” dedi.
MERAL AKŞENER’E TEŞEKKÜR EDİYORUM
“Ülkenin geleceği açısından ve bizden önce bize bu günleri bu devleti bahşeden ve bir nesil olarak kendilerini feda eden atalarımıza karşı sorumluluklarımız çerçevesinde bir yola baş koyduk” diyerek konuşmasını sürdüren Başkan Tokat, “Ülkenin demokratikleşmesi açısından, parlamenter sistemin tekrar oluşması açısından, Cumhuriyetin kuruluş değerlerine tekrar sarılmamız noktasında bu yola baş koyduk. Bu anlamda İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e teşekkür ediyorum. Demokrasiye bağlı, cumhuriyete sevdalı insanlar olarak ana fotoğraftan sapmadan, çıkar çatışmalarına girmeden bu mücadeleyi en sağlıklı şekilde yürüteceğimize inancım tamdır” dedi. 
MİLAS’A DOĞAL GAZ GELMESİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
2020 yılının Milas Belediyesi açısından yatırım yılı olacağının da altını çizen Başkan Tokat; “Labranda Su Fabrikasının yenilenmesi adına çok ciddi yatırım ihalesini gerçekleştirdik. Önümüzdeki günlerde iş makineleri de dahil olmak üzere araç parkımızı genişleteceğiz. Ayrıca Milletvekillerimiz ve sayın kaymakamımız ile beraber Akgedik Barajı’ndan Milas’a içme suyu getirme projesini yerinde inceledik. Çok yakında Milas’a bol, güzel ve ucuz suyu getiriyoruz. Yine sayın Kaymakamımız başta olmak üzere bir heyet ile Ankara’ya giderek hem Milletvekillerimiz hem de Bakanlarımız ile görüşüp Milas’a, Spor salonu,Çevre yolu,Fuar alanı ve doğal gaz gelmesi için çalışacağız” dedi. Başkan Tokat son olarak delege seçimlerinin İYİ Parti’ye hayırlı olması temennisinde bulunarak, her anlamda İYİ Parti Milas İlçe yönetiminin yanında olduğunu söyledi. 
ONUR VE GURUR DUYUYORUZ
Başkan Tokat’ın ardından söz alan CHP Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe, “beraber yürüdüğümüz için onur ve gurur duyuyoruz” derken, CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Milas’ta millet ittifakı ile yönetim yapan Başkan Tokat’a ve İYİ Partililere teşekkür etti. 
PARTİ KURMAK DA O KADAR KOLAY
Partililerine ve misafirlerine kısa bir konuşmayla seslenen İYİ Parti Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin, Milas’taki birlik ve beraberliği oluşturanlara teşekkür ederek, “İYİ Parti olarak bizler can sıkıntısından parti kurmadık. Baktık ki Türkiye elden gidiyor, cumhuriyet değerleri sıfırlanıyor. Bu bizlerin hazmedebileceği bir şey değil. Bizler cumhuriyet değerleriyle özdeşleşmiş kişileriz. Her türlü olumsuzluklara, yaşanmışlıklara rağmen İYİ Parti kuruldu. Bu arada parti kurmak da o kadar kolay bir şey değil. Şimdilerde kurduk, kuruyoruz diyenlere baktığınızda görürsünüz bunu. Partimizi kurarken yaşadıklarımız roman olur. Atatürk’ün izinde, cumhuriyet değerlerine sahip çıkan her kesimle bizim yolumuz mutlaka kesişir. Onun için CHP ile ittifak yaptık” dedi. 
Başkan Gezgin, konuşması sırasında Libya’ya asker gönderilmesi, genç işsizler konularına da değinerek, “bunlara dur demenin zamanı geldi ve geçiyor” dedi. 
Katılımcılara teşekkür eden İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Ahmet Yanıkoğlu, “Askıdakiler hariç şuanda 612 üyemiz var. Bugün 400 asil ve % 25’i geçecek şekilde yedek delegelerimizi belirleyeceğiz” dedi.
 Haber Tarihi: 21.01.2020

HaberlerKonu:FATİH PORTAKAL MİLAS’TA SEVENLERİYLE BULUŞACAK

Konu:İASOS KAZI BAŞKANINDAN BAŞKAN VEKİLİ ÖZGÜLERGİL’E ZİYARET

 İasos kazı başkanı Selçuk Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesi  Prf. Dr.Asuman Baldıran

Konu:BAHARLI HALKI ADINA BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Gezgin ; Baharlı halkı adına Başkanımız Muhammet Tokat’a teşekkür ediyorum.

Konu:BAŞKAN TOKAT'TAN HALK SÜT MÜJDESİ

-Başkan Tokat’tan halk süt müjdesi
-Başkan Tokat: “Halk süt için Milas Süt Birliği ile çalışacağız”


Konu:KENT KONSEYİ BAŞKANLARINDAN ZİYARET

Marmaris,Fethiye ve Milas Kent Konseyi Başkanları Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.

Konu:KADIN KOLLARINDAN BAŞKAN TOKAT'A ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Kadın kolları Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.

Konu:BAHARLI MAHALLESİNE 6 BİN METREKARE KİLİT PARKE DÖŞENDİ

Konu:ADD VE EĞİTİM SEN ZİYARETİ

Konu:14 ŞUBATTA NİKAH YOĞUNLUĞU

Konu:TARİHİ AŞKLARIN EFSANESİDİR MİLAS

TARİHİ AŞKLARIN EFSANESİDİR MİLAS ❤️
 

Konu:SENFONİK KENT ORKESTRASI KULAKLARIN PASINI SİLDİ

Konu:Belediye esnaf ve vatandaşın taleplerine kulak verdi

Konu:TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Konu:İHALE İLANI

MİLAS BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN
 İHALE İLANIDIR.
 

Konu:KENT KONSEYİ GENEL KURULU TAMAMLANDI1234567891011121314151617