» Habeler  » Haberler
Kan

  

Milas Belediyespor Hentbol takımı Türkiye Şampiyonasında
 
Milas Belediyespor Küçük Erkekler Hentbol Takımı Muğla’yı temsilen Manisa’da gerçekleşecek olan Türkiye Şampiyonasında yer alacak. Takımı turnuva öncesi hazırlıklarını sürdürdüğü Milas Atatürk Spor Kompleksinde ziyaret eden Milas Belediye Başkanı sporculara başarı dileklerini iletti. Başkan sporcuların antrenmanında ayrıca kapalı spor salonunun öncelikle tamamlanmasının önemine de değindi…
Milas Belediyespor Küçük Erkekler Hentbol takımı Muğla’yı temsilen 27 Ocak – 02 Şubat tarihleri arasında Manisa ilinde gerçekleştirilecek olan Türkiye Şampiyonasına katılacak. 37 takımın katılacağı turnuvada Beşiktaş, Göztepe, İzmir, Ankara vb. büyükşehir ve kulübün alt yapı takımlarıyla karşılaşacak olan ilçemiz temsilcisi turnuva öncesi hazırlıklarını Antrenörleri Tuğçe Handan Demirel nezaretinde  Milas Belediyesi Atatürk Kapalı Spor Kompleksinde yaptığı çalışmalar ile sürdürüyor. 
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat turnuva öncesi hazırlıklarını sürdüren ve hafta sonu yola çıkacak olan sporcuları ziyaret ederek başarı dileklerini iletti. 
SALON SPORLARINI DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ
Başkan Tokat konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamasında; “Hentbol önem verdiğimiz salon sporlarından bir tanesi.  Bütün salon sporlarına ilgiliyiz ama özellikle Türkiye dereceleri bakımından Hentbol ve Voleybol bunlar daha çok ön plana çıkıyor. Şuanda takımımızın antrenmanını izliyoruz. Hafta sonu Türkiye Şampiyonasına gidecekler. Bizim için çok önemli bir turnuva olacak. Aynı zamanda milli takıma seçmeler içinde önem taşıyan bir turnuva olması nedeniyle oyuncularımız ayrıca motive olmuş durumdalar. Başta Tuğçe hocamız olmak üzere emeği geçen herkese ben teşekkür ediyorum. Milas’ta bu tür spor dallarının önemli bir yer tutması ve önem kazanmasından biz son derece mutluyuz. 
Milas Belediyespor olarak salon sporlarını desteklemeye devam edeceğiz. İlçemizin ulusal ve uluslararası düzeyde başarılı sonuçlar elde etmesi için kulüp olarak elimizden geleni yapıyoruz. Sporcularımıza Manisa’da başarılar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.
BİZİM ACİLEN BİR MÜSABAKA SALONUNA İHTİYACIMIZ VAR
Özellikle Milâs’a Kapalı Spor Salonu yapımıyla ilgili olarak 10 yıldır mücadele verdiklerini söyleyen Başkan Tokat, bir an önce müsabaka salonu yapılmasını talep ediyoruz diyerek konuyu Ankara’da yapılacak görüşmelerde dile getireceklerini ifade etti. Başkan Tokat, “10 Yıldan beri uğraşıyoruz ancak Yılan hikâyesine döndü. Bir türlü sonuç alamadık inşallah bu defa sonuç alacağız. Bu gördüğünüz salon aslında antrenman salonu. Bu çocuklar bu antrenmanı yapsın diye yapıldı bu salon. Bizim acilen bir müsabaka salonuna ihtiyacımız var. Branşın ve kulüp sayısını aldığınızda ilçemizin ayrıca bir antrenman salonuna da ihtiyacı var. İlçemiz bu konuda ciddi eksiklik çekiyor. 10 yıldan beri her türlü özveriyi gösteriyoruz ve her türlü katkıyı vermeye çalışıyoruz. Ama bir türlü sonuç elde edemedik. İnşallah Sodra eteklerinde yapılacak salon için ödenek geldiği söylendi bize, inşallah en kısa sürede ihale işlemleri yapılır. Bir an önce müsabaka salonuna kavuşuruz.  Çünkü antrenman salonunda 1. Lig maçları, Milli Takım seçmelerine gidecek takım burada bir turnuva olsa burada oynamak zorunda kalıyor. Antrenman salonunda maç yapmak bize yakışmıyor bir an önce müsabaka salonu yapılmasını talep ediyoruz. Ankara’ya gittiğimizde bu konuyu özellikle vurgulayacağız.” Sözleriyle açıklamasını tamamladı. 
 Haber Tarihi: 25.01.2020

HaberlerKonu:KORONAVİRÜS'E KARŞI KARARLI MÜCADELE

Konu:BAŞKAN TOKAT SALI PAZARINI İNCELEDİ

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan önlem paketlerini açıklamasının ardından ilk salı paza...Konu:İŞÇİ ALIMI SINAVININ İPTALİNE İLİŞKİN İLANDIR

MİLAS BELEDİYESİ EMEK ...Konu:BİZ BU İŞİN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ; Biz bu işin üstesinden geleceğiz….

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat  so...Konu:Milas Belediyesi'nden Coronavirüs Tedbirleri

Koronavirüs salgının önlenmesi amacıyla alınan çok sayıda tedbirler konusunda sosyal medyadan canlı yayınla detaylı açıklama...Konu:MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS KARARI

 Muğla Büyükşehir Belediye Meclisi 13.02.2020 tarih 25 sayılı kararı;

Muğla İli, Milas İlçesi, Akyol Mahallesi, 124 ada 84 parsel için Muğla...Konu:BAŞKAN TOKAT'TAN KIRSAL MAHALLELERE ZİYARET

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ; Önemli olan güveni boşa çıkartmamak..

Konu:İL KADIN KOLLARI BAŞKAN ADAYINDAN ZİYARET

 Aysun Korkut ; Cumhuriyet Halk Partisini iktidara yürüyüşünde çalışmak  için adayım.

Konu:FATİH PORTAKAL'A YOĞUN İLGİ

Konu:8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Konu:MİLAS'IN DEĞİL O'NUN SON FUARI

Konu:MART AYI MECLİS TOPLANTISI TAMAMLANDI

Konu:PAZARLIK İLANI

 MİLAS BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

 PAZARLIK İLANIDIR.
 

Konu:SENDİKA BAŞKANLARINDAN BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET

Konu:GÜLLÜK'TE ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR

Yaz aylarında yerli ve yabancı turistleri ağırlayan ve Milas’ın en büyük mahalleleri arasında bulunan Güllük yaz sezonuna hazırlanıyor.


1234567891011121314151617