» Habeler  » Haberler
Kan

  

Milas Belediyespor Hentbol takımı Türkiye Şampiyonasında
 
Milas Belediyespor Küçük Erkekler Hentbol Takımı Muğla’yı temsilen Manisa’da gerçekleşecek olan Türkiye Şampiyonasında yer alacak. Takımı turnuva öncesi hazırlıklarını sürdürdüğü Milas Atatürk Spor Kompleksinde ziyaret eden Milas Belediye Başkanı sporculara başarı dileklerini iletti. Başkan sporcuların antrenmanında ayrıca kapalı spor salonunun öncelikle tamamlanmasının önemine de değindi…
Milas Belediyespor Küçük Erkekler Hentbol takımı Muğla’yı temsilen 27 Ocak – 02 Şubat tarihleri arasında Manisa ilinde gerçekleştirilecek olan Türkiye Şampiyonasına katılacak. 37 takımın katılacağı turnuvada Beşiktaş, Göztepe, İzmir, Ankara vb. büyükşehir ve kulübün alt yapı takımlarıyla karşılaşacak olan ilçemiz temsilcisi turnuva öncesi hazırlıklarını Antrenörleri Tuğçe Handan Demirel nezaretinde  Milas Belediyesi Atatürk Kapalı Spor Kompleksinde yaptığı çalışmalar ile sürdürüyor. 
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat turnuva öncesi hazırlıklarını sürdüren ve hafta sonu yola çıkacak olan sporcuları ziyaret ederek başarı dileklerini iletti. 
SALON SPORLARINI DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ
Başkan Tokat konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamasında; “Hentbol önem verdiğimiz salon sporlarından bir tanesi.  Bütün salon sporlarına ilgiliyiz ama özellikle Türkiye dereceleri bakımından Hentbol ve Voleybol bunlar daha çok ön plana çıkıyor. Şuanda takımımızın antrenmanını izliyoruz. Hafta sonu Türkiye Şampiyonasına gidecekler. Bizim için çok önemli bir turnuva olacak. Aynı zamanda milli takıma seçmeler içinde önem taşıyan bir turnuva olması nedeniyle oyuncularımız ayrıca motive olmuş durumdalar. Başta Tuğçe hocamız olmak üzere emeği geçen herkese ben teşekkür ediyorum. Milas’ta bu tür spor dallarının önemli bir yer tutması ve önem kazanmasından biz son derece mutluyuz. 
Milas Belediyespor olarak salon sporlarını desteklemeye devam edeceğiz. İlçemizin ulusal ve uluslararası düzeyde başarılı sonuçlar elde etmesi için kulüp olarak elimizden geleni yapıyoruz. Sporcularımıza Manisa’da başarılar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.
BİZİM ACİLEN BİR MÜSABAKA SALONUNA İHTİYACIMIZ VAR
Özellikle Milâs’a Kapalı Spor Salonu yapımıyla ilgili olarak 10 yıldır mücadele verdiklerini söyleyen Başkan Tokat, bir an önce müsabaka salonu yapılmasını talep ediyoruz diyerek konuyu Ankara’da yapılacak görüşmelerde dile getireceklerini ifade etti. Başkan Tokat, “10 Yıldan beri uğraşıyoruz ancak Yılan hikâyesine döndü. Bir türlü sonuç alamadık inşallah bu defa sonuç alacağız. Bu gördüğünüz salon aslında antrenman salonu. Bu çocuklar bu antrenmanı yapsın diye yapıldı bu salon. Bizim acilen bir müsabaka salonuna ihtiyacımız var. Branşın ve kulüp sayısını aldığınızda ilçemizin ayrıca bir antrenman salonuna da ihtiyacı var. İlçemiz bu konuda ciddi eksiklik çekiyor. 10 yıldan beri her türlü özveriyi gösteriyoruz ve her türlü katkıyı vermeye çalışıyoruz. Ama bir türlü sonuç elde edemedik. İnşallah Sodra eteklerinde yapılacak salon için ödenek geldiği söylendi bize, inşallah en kısa sürede ihale işlemleri yapılır. Bir an önce müsabaka salonuna kavuşuruz.  Çünkü antrenman salonunda 1. Lig maçları, Milli Takım seçmelerine gidecek takım burada bir turnuva olsa burada oynamak zorunda kalıyor. Antrenman salonunda maç yapmak bize yakışmıyor bir an önce müsabaka salonu yapılmasını talep ediyoruz. Ankara’ya gittiğimizde bu konuyu özellikle vurgulayacağız.” Sözleriyle açıklamasını tamamladı. 
 Haber Tarihi: 25.01.2020

HaberlerKonu:PAZARLIK İLANI

 MİLAS BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

 PAZARLIK İLANIDIR.
 

Konu:SENDİKA BAŞKANLARINDAN BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET

Konu:GÜLLÜK'TE ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR

Yaz aylarında yerli ve yabancı turistleri ağırlayan ve Milas’ın en büyük mahalleleri arasında bulunan Güllük yaz sezonuna hazırlanıyor.

Konu:MART 2020 MECLİS TOPLANTISI

                                                  &n...Konu:MARMARİS İLÇE ÖRGÜTÜNDEN BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Marmaris İlçe Örgütü Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.

Konu:MİLAS’LI KÜÇÜN DANSÇI TÜRKİYE’Yİ MEKADONYA’DA TEMSİL EDECEK.

Konu:MİŞTİ SEYİRCİYLE BULUŞTU

Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu (MİŞTİ) seyirciyle buluştu.

Konu:KIRSAL MAHALLELERE ZİYARET SÜRÜYOR

BAŞKAN TOKAT MAHALLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Konu:Tebligatı Yapılamayan Metruk Yapılar

Burgaz Mah. 61 ada 8 parsel

Konu:VERGİ DAİRESİNDEN BAŞKANA ZİYARET

Konu:FATİH PORTAKAL MİLAS’TA SEVENLERİYLE BULUŞACAK

Konu:İASOS KAZI BAŞKANINDAN BAŞKAN VEKİLİ ÖZGÜLERGİL’E ZİYARET

 İasos kazı başkanı Selçuk Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesi  Prf. Dr.Asuman Baldıran

Konu:BAHARLI HALKI ADINA BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Gezgin ; Baharlı halkı adına Başkanımız Muhammet Tokat’a teşekkür ediyorum.

Konu:BAŞKAN TOKAT'TAN HALK SÜT MÜJDESİ

-Başkan Tokat’tan halk süt müjdesi
-Başkan Tokat: “Halk süt için Milas Süt Birliği ile çalışacağız”


Konu:KENT KONSEYİ BAŞKANLARINDAN ZİYARET

Marmaris,Fethiye ve Milas Kent Konseyi Başkanları Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.


1234567891011121314151617