» Habeler  » Haberler
Kan

  

BAŞKAN TOKAT KIRSAL MAHALLELERDE YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ
 
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kırsal mahallelerde yürütülen alt ve üst yapı çalışmalarını inceledi..
Başkan Tokat’ın mahalle ziyaretlerine Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili Suat Özcan,Belediye Meclis Üyeleri ve Fen İşleri Müdürü Okan Koban  da eşlik etti.
Balcılar,Kısırlar,Kuzyaka ve Baharlı mahallelerine ciddi yatırım yapıldığını belirten Başkan Tokat; Bu mahallelerimizdeki çalışmalar tamamlandığı zaman ekiplerimiz diğer mahallelerimizde ki  planladıkları çalışmalara başlayacak dedi.
İlk incelemeyi Balcılar mahallesinde yapan ve kilit parke,köy meydanı düzenlemesi,umumi tuvalet ve muhtarlık binası düzenleme gibi çalışmaların tamamlandığını belirten Başkan Tokat daha sonra köy kahvesinde vatandaşlarla sohbet etti.Başkan Tokat ve Muğla Milletvekili Suat Özcan daha sonra Kısırlar mahallesine geçti.Burada yürütülen çalışmaları inceleyen Başkan Tokat ve Milletvekili Özcan ayağından ameliyat olan Kısırlar mahalle muhtarı Mehmet Demir’i evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler. 
Başkan Tokat ve Milletvekili Özcan daha sonra  Kuzyaka mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. 5 bin 2 yüz metrekare kilit parke çalışmasının tamamlandığını dile getiren Başkan Tokat,Eksiklikler bitmez.Ekiplerimiz buradaki çalışmaları tamamlayarak diğer mahallelerimize geçti.Bu mahallelerimizde ki eksiklikler daha sonra tamamlanacak dedi.
Başkan Tokat ve Özcan’ın son ziyareti Baharlı mahallesine oldu.Baharlı mahallesinde uzun zamandan beri çalışma gerçekleştirmediklerini dile getiren Başkan Tokat; Fen İşleri ekiplerimiz burada yoğun bir mesai harcayacak.Bu mahallemizde de yaklaşık 5 bin metre kare kilit parke taşı döşeme işimiz var.Bunun yanı sıra düğün salonu yanında boş duran binayı düzenleyerek gençlerimizin vakit geçirebileceği bir kafeterya açma düşüncemiz var dedi.
Başkan Tokat son olarak gelecek hafta diğer mahallelerde yürütülen çalışmaları da yerinde inceleyeceğini belirtti.
 Haber Tarihi: 25.01.2020

HaberlerKonu:KORONAVİRÜS'E KARŞI KARARLI MÜCADELE

Konu:BAŞKAN TOKAT SALI PAZARINI İNCELEDİ

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan önlem paketlerini açıklamasının ardından ilk salı paza...Konu:İŞÇİ ALIMI SINAVININ İPTALİNE İLİŞKİN İLANDIR

MİLAS BELEDİYESİ EMEK ...Konu:BİZ BU İŞİN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ; Biz bu işin üstesinden geleceğiz….

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat  so...Konu:Milas Belediyesi'nden Coronavirüs Tedbirleri

Koronavirüs salgının önlenmesi amacıyla alınan çok sayıda tedbirler konusunda sosyal medyadan canlı yayınla detaylı açıklama...Konu:MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS KARARI

 Muğla Büyükşehir Belediye Meclisi 13.02.2020 tarih 25 sayılı kararı;

Muğla İli, Milas İlçesi, Akyol Mahallesi, 124 ada 84 parsel için Muğla...Konu:BAŞKAN TOKAT'TAN KIRSAL MAHALLELERE ZİYARET

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ; Önemli olan güveni boşa çıkartmamak..

Konu:İL KADIN KOLLARI BAŞKAN ADAYINDAN ZİYARET

 Aysun Korkut ; Cumhuriyet Halk Partisini iktidara yürüyüşünde çalışmak  için adayım.

Konu:FATİH PORTAKAL'A YOĞUN İLGİ

Konu:8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Konu:MİLAS'IN DEĞİL O'NUN SON FUARI

Konu:MART AYI MECLİS TOPLANTISI TAMAMLANDI

Konu:PAZARLIK İLANI

 MİLAS BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

 PAZARLIK İLANIDIR.
 

Konu:SENDİKA BAŞKANLARINDAN BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET

Konu:GÜLLÜK'TE ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR

Yaz aylarında yerli ve yabancı turistleri ağırlayan ve Milas’ın en büyük mahalleleri arasında bulunan Güllük yaz sezonuna hazırlanıyor.


1234567891011121314151617