» Habeler  » Haberler
Kan

  

EVLİLİK FUARI KAPILARINI AÇTI
 
2. Güney Ege Evlilik, Evlilik Hazırlıkları, Düğün, Çeyiz, Anne ve Bebek Fuarı’ bugün Milas’ta kapılarını açtı. Yeni evlenecek olan veya sünnet düğünü yapmayı planlayan ailelerin tüm ihtiyaçlarına hitap eden fuar, 9 Şubat Pazar gününe kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.
Balçık Mevkiinde yer alan Tariş Depoları Alanı’nda düzenlenen fuarın açılışına, Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Çayırlı ve Hüseyin Çöllüoğlu, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, mahalle muhtarları ve sektörde yer alan firma temsilcileri katıldı.
70’E YAKIN FİRMA VAR
Saygı duruşunda bulunulması ve istiklal marşımızın seslendirilmesiyle başlayan açılış töreninde konuşma yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “2. Güney Ege Evlilik, Evlilik Hazırlıkları, Düğün, Çeyiz, Anne ve Bebek Fuarı’na hoş geldiniz. İlçemiz için önemli olan etkinliklerden birisi. 70’e yakın firmanın katıldığı bir fuar organizasyonuyla karşı karşıyayız. Başta Tariş yönetimi olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Bu alan olmazsa biz bu etkinlikleri gerçekleştiremezdik. Ortak akılla dayanışma içerisinde bu fuar organizasyonu için çabalıyoruz. Açılışa katılan herkese teşekkür ediyorum. Pazar günü akşam saatlerine kadar açık olacak fuarımıza tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.
MİLAS FUARLAR KENTİ OLMA YOLUNDA İLERLİYOR.
Başkan Tokat’ın ardından söz alan Milas Kaymakamı Eren Arslan ise, “Milas fuarlar kenti olma yolunda ilerliyor. Fiziki olarak mevcut bir alanımız yok ama Tariş depolarını fonksiyonel hale getirip, fuarlar için kullanılması ilçemiz ekonomisi için çok önemli. Evlilik fuarının bu yıl ikincisi düzenleniyor. Çok geniş bir alanı kapsıyor. Stant açan tüm firmalara hayırlı bereketli bol kazançlar diliyorum” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından açılış kurdelesi katılımcılar tarafından kesildi. Stantları gezen protokol üyeleri, firma yetkileriyle de kısa süreli sohbet etme imkanı buldu.
YÜZDE 50 BÜYÜDÜ
İkincisi düzenlenen fuarda bu yıl stant alanları ve firma sayısının yüzde 50 daha büyüdüğüne dikkat çeken Expoline Fuarcılık Yöneticisi Yavuz Hakbilir, “Geçen yıl 46 firma ile başladığımız fuarımıza bu sene 70 firma katıldı. Geçen yıl 46 bin olan ziyaretçi sayımızın bu sene bu sayının ikiye katlanacağını tahmin ediyoruz” dedi.
2. Güney Ege Evlilik, Evlilik Hazırlıkları, Düğün, Çeyiz, Anne ve Bebek Fuarı’ 5 - 9 Şubat tarihlerinde 5 gün boyunca 10 ile 19 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.
 Haber Tarihi: 05.02.2020

HaberlerKonu:DAHA GÜZEL MİLAS İÇİN

Konu:YENİ HASTANE YOLU TAMAMLANDI

Milas’ta yaklaşık 1 ay içerisinde açılacak ve Pandemi Hastanesi...Konu:KARİKATÜR YARIŞMASINA KATILIM SÜRESİ UZATILDI

2020 Uluslararası Milas Turhan Selçuk Karikatür Yarışmasına katılım tarihi uzatıldı.

Konu:BERBERLER VE KUAFÖRLER DEZENFEKTE EDİLİYOR.

Kuaför, berber ve güzellik salonları dezenfekte edildi

Konu:ÜNLÜ SUNUCUDAN BAŞKANA ZİYARET

Konu:MASKE DAĞITIMI SÜRÜYOR

Milas Belediyesi vatandaşına ücretsiz maske dağıtıyor.

Konu:YENİ OKUL YOLUNA SICAK ASFALT

Okullar bölgesi tamam,sıra yeni hastane yolunda

Konu:VATANDAŞA 220 BİN ÜCRETSİZ MASKE

 

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ; Bu güne kada...Konu:SAĞLIK ÇALIŞANLARINA YEMEK İKRAMI

BELEDİYEDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA YEMEK İKRAMI

Konu:VATANDAŞA DAVUL ZURNALI MORAL

Milas Belediyesi, sokak ve caddelerde davul zurna çaldırarak, koronavirüs sürecinde uygulanan sokağa çıkma yasağında evlerinde olan vat...Konu:BAŞKANDAN ANLAMLI ZİYARET

Başkan Tokat işçilerle bir araya geldi.

Milas Belediye Başkanı Muhammet ...Konu:1 MAYIS KUTLU OLSUN

Konu:SANAYİ ESNAFINA MASKE

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat  Sanayi Sitesi esnafına maske dağıttı. 

Konu:MİLAS BALKONLARA SIĞMADI

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Milas’ta da vatandaşlar, saat 21.00 itibariyle tek yürek oldu ve hep bir ağızdan İstiklal Marşımızı okudu...Konu:DÜZENLENEN KORTEJ MİLAS HALKINA MORAL OLDU

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Milas’ta polis ve jandarma ekiplerince kortej düzenlendi. İlçe genelini siren &...

1234567891011121314151617