» Habeler  » Haberler
Kan

  

KIRSAL MAHALLELERE ZİYARET SÜRÜYOR
 
BAŞKAN TOKAT MAHALLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat kırsal mahallelerde yürütülen çalışmaları yerinde incelemeye devam ediyor.
Başkan Yardımcıları Mehmet Çayırlı,Hüseyin Çöllüoğlu,Meclis üyeleri ve Belediye birim müdürleri ile Yaşyer ve Boğaziçi mahallelerinde yürütülen çalışmaları inceleyen Başkan Tokat mahalle sakinleri ile de bir araya gelerek yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi aktardı.
Bana Güvenenleri Mahcup Etmem
Yaşyer mahallesinde yapımı yürütülen Pazar yeri ve aynı zamanda düğün alanı olarak ta kullanılacak alanı inceleyen Tokat daha sonra mahalle sakinleriyle sohbet etti.
Bana güvenenleri asla mahcup etmem diyerek sözlerine başlayan Başkan Tokat ; “Yaşyer mahallemizin bize olan sevgisi ve sıcak davranışından son derece memnunum.Bir birimize güvendiğimiz sürece yapılmayacak hiçbir iş yok. Şu anda mahallemize bir kapalı Pazar yeri kazandırıyoruz.Bu alanı aynı zamanda vatandaşlarımız düğün nişan gibi organizasyonlarında da kullanacak.Ayrıca mahalle içi yollarımızın yapımına da önümüzdeki günlerde başlıyoruz.Muhtarımız sık sık bizi ziyaret edip mahallesinde yapılması gerekenleri aktarıyor.Bizlerde bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Sizler bize güvendiğiniz sürece bu güveni boşa çıkartmam” dedi.
Başkan Tokat’ın ardından söz alan Yaşyer muhtarı Celil Kıran ; “Şahsım ve mahalle halkım adına yapılan çalışmalar için Başkanımıza teşekkür ediyorum.Önümüzdeki günlerde mahallemizde diğer çalışmalarda başlayacak “dedi.
Boğaziçi mahallesi yaz sezonuna hazırlanıyor.
Yaşyer mahallesinin ardından Boğaziçi’ne gelen Başkan Tokat ve ekibi burada da bir takım incelemelerde bulundu. Boğaziçi muhtarı Ferhat Karakoyun ile bölgeyi gezerek yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi aktaran başkan Tokat ; “Boğaziçi mahallemiz bizim için çok önemli.Yaz aylarında yerli ve yabancı bir çok turisttin uğrak yeri.Bizlerde mahallemizi yaz sezonuna hazırlamak için çalışmalarımıza ağırlık veriyoruz” dedi.
Mevcut sahil yolunda iyileştirme çalışmaları yapacağını belirten başkan Tokat ; “Tatil sitelerinin kamuya terk ettikleri yeşil alanları düzenleyerek park ve mesire alanları oluşturacağız.Mevcut plajları düzenleyip,uygun yerlere de yeni halk plajları yapmayı planlıyoruz.Ayrıca Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz de Boğaziçi mahallemizde kapsamlı ot biçme,budama ve peyzaj çalışması yürütecek.En kısa sürede Boğaziçi mahallemizi sezona hazırlayacağız”dedi
Başkan Tokat ve ekibi inceleme gezisi ardından bölgeden ayrıldı.
 Haber Tarihi: 27.02.2020

HaberlerKonu:BAŞKAN TOKAT ÇOCUKLARA HEDİYE DAĞITTI

www.youtube.com/watchKoronovirüs ile mücadele kapsamında 20 yaş altına uygulanan sokağa çıkma yasağı...Konu:MECLİS OLAĞANÜSTÜ TOPLANIYOR

Milas Belediyesi meclisi 15 Mayıs Cuma günü...Konu:SEMT PAZARLARI AYNI GÜN VE YERLERİNCE KURULACAK

Semt pazarları aynı gün ve yerlerinde kurulacak

Konu:DAHA GÜZEL MİLAS İÇİN

Konu:YENİ HASTANE YOLU TAMAMLANDI

Milas’ta yaklaşık 1 ay içerisinde açılacak ve Pandemi Hastanesi...Konu:KARİKATÜR YARIŞMASINA KATILIM SÜRESİ UZATILDI

2020 Uluslararası Milas Turhan Selçuk Karikatür Yarışmasına katılım tarihi uzatıldı.

Konu:BERBERLER VE KUAFÖRLER DEZENFEKTE EDİLİYOR.

Kuaför, berber ve güzellik salonları dezenfekte edildi

Konu:ÜNLÜ SUNUCUDAN BAŞKANA ZİYARET

Konu:MASKE DAĞITIMI SÜRÜYOR

Milas Belediyesi vatandaşına ücretsiz maske dağıtıyor.

Konu:YENİ OKUL YOLUNA SICAK ASFALT

Okullar bölgesi tamam,sıra yeni hastane yolunda

Konu:VATANDAŞA 220 BİN ÜCRETSİZ MASKE

 

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ; Bu güne kada...Konu:SAĞLIK ÇALIŞANLARINA YEMEK İKRAMI

BELEDİYEDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA YEMEK İKRAMI

Konu:VATANDAŞA DAVUL ZURNALI MORAL

Milas Belediyesi, sokak ve caddelerde davul zurna çaldırarak, koronavirüs sürecinde uygulanan sokağa çıkma yasağında evlerinde olan vat...Konu:BAŞKANDAN ANLAMLI ZİYARET

Başkan Tokat işçilerle bir araya geldi.

Milas Belediye Başkanı Muhammet ...Konu:1 MAYIS KUTLU OLSUN1234567891011121314151617