MİLAS BELEDİYESİ ÇOCUKLARI YAZ OKULU İLE BULUŞTURUYOR

03.06.2024


Milas Belediyesi, çocukların yaz aylarını eğlenceli aktivitelerle dolu dolu geçirmelerini sağlamak amacıyla Yaz Okulu düzenliyor. Çocuklar, Milas Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde açılacak olan kurslarda yaşıtlarıyla birlikte eğlenceli zamanlar geçirirken aynı zamanda ilgi alanlarına göre katıldıkları branşlarda eğitim alma olanağı bulacak.
Çeşitli branşlarda kurs kayıtları başlıyor…
Müdürlük bünyesinde uzman eğitimciler tarafından devam eden Montessori Etkinlikleri, Rehberlik Dersi, Fen ve Doğa Etkinlikleri, Bahçe Oyunları(Yarışmalı su oyunları), Jimnastik ve Zumba etkinliklerine ek olarak Satranç, Modern Dans ve İngilizce olmak üzere çeşitli branşlarda açılacak olan kurslar, Milas Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Çocuk Oyun Evi'nde 1 Temmuz - 1 Ağustos tarihleri arasında Salı, Çarşamba ve Perşembe günlerinde 3'er saat olmak üzere gerçekleşecek.
Son başvuru tarihi 14 Haziran…
Katılım kontenjanının sınırlı olduğu, 4-5 ve 6 yaş grubundaki çocuklara yönelik olarak açılacak olan kursların başvuruları 3 Haziran Pazartesi (bugün) başlayacak olup 14 Haziran’da son bulacak. Ücretsiz olarak gerçekleşecek kurslar hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlarımız 0 252 515 02 90 numaralı telefonu arayabilecek.