BAHAR KONSERİ COŞKULU GEÇTİ

25.04.2015


 Milas Belediyesi Türk Halk Müziği topluluğu tarafından her yıl baharın gelişiyle birlikte verilen Bahar Konseri Milas Belediye Evlendirme Salonunda büyük bir katılımla gerçekleşti.

 Ahmet Algur şefliğinde, yapılan konser iki  bölümde icra edildi.
Sevinç Süzük, Olcay Aydilek Kır, Gönül Avaz,  Ayşe Yıldırım, Nuray Gözel, Sebil Koçi,Cansu Soydan,Esin Ökten,Ebru Karacan
 Hasan Salım,  Ömer Ağca, Ahmet Bozkurt,  Buğra Türkoğlu, Mustafa Giresun,Fuat Turan,Nedim Arslan,Coşkun Demir ve Şenol Sandal birbirinden güzel eserleri seslendirdiler.
 
Konserde saz ekibinde ;Şaban Türkoğlu,  Erol Gülten,  Mustafa Özalp, Sadık Selçukkaya, Ülker Barbaros, Hakan Kayatemür görev aldılar
Konsere; Milas Kaymakamı Fuat Gürel, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediyesi Meclis Üyeleri ve çok sayıda sanatsever katıldı.
Etkinliğin sona ermesinin ardından Milas Kaymakamı Fuat Gürel  ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, güzel ve keyifli konserde emeği geçen herkese teşekkür ederek  Milas Belediyesi Türk Halk Müziği Şefi Ahmet Algur ve görev alan gönüllülere plaket ve çiçek takdim etti.