SİZLERİ AİLEMİZ GİBİ GÖRÜYORUZ

14.05.2015


 10 – 16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında Menteş Mesire Alanı’nda Milas Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından ilçemizde bulunan engellilere ve ailelerine yönelik piknik gerçekleştirildi.

Etkinliğe, M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü başta olmak üzere ilçemizde bulunan kurum ve kuruluşlarda bakım, tedavi gören özel bireyler, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Belediye Başkan Yardımcıları Zeynep Mat, Faik Karagöz, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Reşit Özer, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Milas Şubesi Başkanı Mehmet Sarban ve gaziler, Milas Belediye Meclis Üyesi Halil Ilbıra ve İlknur Öner, CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, kurum yöneticileri katıldılar.
Etkinlikte bir konuşma yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Bütün eğitimcilerimize, kurum müdürlerimize, kardeşlerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz. Onlarla böyle etkinliklerde bir araya gelmek bizleri mutlu ediyor. Böyle sosyal etkinliklerle daha çok beraber zaman geçirmeyi ve toplumun daha geniş kesimiyle sizleri buluşturmayı amaçlıyoruz. Bu güzel havada, bu güzel ortama iştirak ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Gazilerimize de ayrıca teşekkür ediyorum. Çünkü bizleri bu tür etkinliklerde hiç yalnız bırakmıyorlar. Özel eğitim kurumlarının bizden bir talebi olduğunda, her zaman o yükümlülükleri yerine getirmek için gayret edeceğiz. Sizleri ailemiz gibi, ailemizin bir ferdi gibi görüyoruz. Eminim sizlerde bizi öyle görüyorsunuzdur. Önümüzdeki günlerde ve yıllarda daha güzel, daha büyük ve daha farklı etkinliklerle buluşmayı çok istiyoruz” dedi.
Başkan Tokat’ın yaptığı konuşmanın ardından katılımcılara ikramlarda bulunuldu. Etkinliğe katılan özel bireyler çalınan müzikler eşliğinde eğlenirken, tiyatro oyuncuları ve kurum personelleri de onlara eşlik etti. Muğla Büyükşehir Belediyesi Evde Bakım Hizmetleri Birimi ise etkinlik sırasında özel bireylere üzerinde büyükşehrin logolarının bulunduğu şapka ve tişörtler hediye edildi.