PEYZAJ ÇALIŞMALARI BAŞLADI

25.05.2015


 Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, baharın gelmesiyle birlikte şehrin tüm bölgelerinde peyzaj çalışmalarına başladı.

Şehrin değişik bölgelerine dikimi gerçekleştirilecek olan çiçek dikim çalışmalarına hız verdiklerini belirten Park ve Bahçeler Müdürü Mustafa Çoban, Üçyol mevkii ile Selobaşı Mahallesi arasında ki tüm orta refüjlere çiçek dikimi gerçekleştireceklerini kaydetti.
Çoban, dikilecek olan çiçekler ile şehrin daha estetik bir görünüme kavuşacağını ifade ederek, “Şehrimizde halkımızın gözlerine ve ruhlarına hitap edecek modern bir görüntü kazandırmak amacıyla ekiplerimiz ile birlikte çiçek dikimi ve peyzaj çalışmalarını başlattık. Orta refüjlerimiz ve kavşaklarımız şehrin vitrinleri ve görünen yüzleridir. Bizde şehrimizin ihtiyacı olan bütün refüjlerde ve kavşaklarda bu çalışmaları yapmaya devam edeceğiz. Aynı zaman çiçek dikimini gerçekleştiren ekiplerimiz, vatandaşlarımız estetik olarak gözlerine hitap eden, çiçekleri şekillendirerek görsel bir sunum sunmaktadır. Şehrimizin daha sağlıklı ve modern bir görünümde olması için çalışmalarımız aralıksız bir şekilde devam edecek. Çiçek dikimini gerçekleştirdiğimiz bütün bölgelerde halkımızın gerekli hassasiyetleri göstereceklerinden eminin