MİLAS BELEDİYESPOR KARATE TURNUVASI BAŞLIYOR

25.05.2015


 

 
Milas Belediyesi tarafından ilk defa düzenlenecek olan Milas Belediye spor Karate Turnuvası 30–31 Mayıs tarihlerinde Kapalı Spor Salonunda yapılacak. Yaklaşık 400 sporcunun katılacağı Milas Belediye spor Karate Turnuvasına Muğla, İzmir, Aydın, Denizli, Antalya, Burdur, Isparta, Afyonkarahisar, Uşak, Manisa, Balıkesir, Çanakkalae ve Kütahya gibi iller katılacak.
Milas Belediye spor karate branşı olarak Antrenörümüz ve İl hakem kurulu başkanı Org. kurul Baş. Yrd. Sensei Gazi Mustafa YAZICIOĞLU eğitmenliğinde turnuvaya; Zarife YABANGÜLÜ, Eren YABANGÜLÜ, Baran Yiğit YAZICIOĞLU, Batuhan TAŞDÖĞEN, Rumeysa SABAZ, Oğuzhan SABAZ, Egesu AKDENİZ, Elvan İRKEM, Sevginur BULDAN, Mehmet Çağan KIRŞEN, Sinem İÇYER, Melis Gözen DEMİR, Berat ÇELİK, Murat KARAHAN, Mehmet KARAHAN, Nedir İbrahim GÜL, Elif KARAHAN ve Muhammet KARAHAN kata ve kum ite dalında yarışmaya katılacak. 18 sporcunun katılacağı Milas Belediye spor karate turnuvası minik, yıldız, ümit, genç ve büyüklerinde yarışabileceği bir kapsamda yapılacak.
Milas Belediyesi tarafından ilk defa düzenlenecek olan Milas Belediye spor Karate turnuvası ile ilgili düşüncelerini dile getiren Milas Belediye Başkanı Muhammet TOKAT “ Bu tür sportif organizasyonlar hem bireysel açıdan, hem sporcu açısından onu yetiştiren teknik kadro açısından ve aynı zamanda bizim içinde ilçemizin spor seviyesinin yükselmesi ve ilçemizin tanıtımına katkı sağlaması açısından da önemli. Bu anlamda güzel ve sorunsuz bir turnuvaya imza atabilmek adına organize içinde hazırlıklarımızı tamamladık ve turnuva tarihini heyecanla bekliyoruz. Tüm halkımızı turnuvaya bekliyoruz.”dedi.