ÇALIŞMALAR BEĞENİYE SUNULDU

27.05.2015


 Milas Belediyesi Resim Atölyesi’nde açılan kurslara katılan kursiyerlerce hazırlanan karakalem ve yağlıboya çalışmalarının yer aldığı serginin açılışı gerçekleştirildi.

Milas Belediyesi Resim Atölyesi Yetişkin Grubunun Aliye Arslangiray eğitmenliğiyle dönem içerisinde yaptığı çalışmaların yer aldığı sergi önceki gün akşam Milas Kaymakamı Fuat Gürel ve eşi Özlem Gürel, Milas Belediyesi Başkan Yardımcısı Zeynep Mat, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın eşi Elif Tokat, kurs eğitmeni Aliye Arslangiray ve kursiyerlerin katılımıyla Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi.
Açılış töreninde kısa bir konuşma yapan Milas Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Mat, “Milas Belediyesi bünyesinde açılan resim atölyemizde çok güzel çalışmalar ortaya çıkarıldı. Bu çalışmaların bazı örneklerini bugün açılacak olan sergide yakından görme fırsatımız olacak. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Mat’ın yaptığı konuşmanın ardından serginin açılış kurdelesi Zeynep Mat, Elif Tokat, Özlem Gürel ve kursiyerler tarafından kesildi.
Milas Belediyesi Resim Atölyesi Yetişkin Grubunda 9 kursiyerin katılımıyla Ekim ayından başlayan ve Mayıs ayına kadar devam eden kursta yapılan resimler beğeniye sunuldu.