SEZON ÖNCESİ GÜLLÜK’TE DENETİM

19.06.2015


 SEZON ÖNCESİ GÜLLÜK’TE DENETİM

 
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, mahallelerde yapılan çalışmalar ve noksanlıkları yerinde incelemek için ekibi ile birlikte geziler başlattı.
Milasa Belediye Başkanı Muhammet Tokat, belediye başkan yardımcısı  ve birim amirleri ile birlikte mahallelere inceleme gezilerine başladı. Her hafta belirli günlerde değişik mahallelerde ekibi ile birlikte geziler düzenleyecek olan Başkan Tokat, bölgelerdeki belediye çalışmalarını denetleyip noksanlıkların giderilmesi için çalışmalar başlatacak. Belediye meclis üyeleri ve tüm birim amirleri ile ilk geziyi Güllük mahallesinde  başlatan Başkan Tokat, bu uygulamayla verimliliğin artırılmasını hedeflediklerini açıkladı.
Başkan Tokat Başkan ,başkan yardımcısı Zeynep Mat,Meclis üyeleri ve birim amirleri ile geldiği Güllük mahallesinde pazarı ve esnafı dolaşarak vatandaşların şikayet ve isteklerini dinledi.
Başkan Tokat buradan yapımı devam eden Güllük parkını ve yapılması planlanan alanlardaki çalışmaları da yerinde inceledi.Daha sonra Güllük hizmet binasında birim amirleri ve çalışanlar ile toplantı yapan tokat şunları söyledi;
“Güllük ve Ören mahalleleri Milas için çok önemli.Bu mahalleler bizim turizme açılan kapılarımız.Buraya gelen misafirlerimizin hem ramazan aylarını hem de tatillerini huzur içinde geçirmeleri için elimizden gelen her şeyi yapacağız.Önümüzdeki günlerde burada bir hizmet ekibi oluşturacağız.Birim amirlerimizde ortaklaşa çalışıp buradaki tüm olumsuzlukları giderecekler.Amacımız hizmetlerin aksamadan devam etmesi”dedi.
HERMİAS ŞENLİKLERİ 5 TEMMUZDA
Toplantı sonrası her sene geleneksel olarak kutlanan Hermias Deniz şenlikleri hakkında bilgi almak için Güllük Liman Başkanı Türker Kır’ı makamında ziyaret eden başkan Tokat bu yılki şenliklerin ne şekilde yapılacağı hakkında bilgi alış verişinde bulundu.18.06.2015