MİLAS BELEDİYESİ, İFTAR SAATİNDE CUMARTESİ PAZARI’NDAYDI

26.06.2015


 Milas Belediyesi’nin, Ramazan ayı boyunca haftada iki gün olmak üzere 9 farklı noktada vereceği iftar yemeklerinin üçüncüsü, 25 Haziran Perşembe günü Kapalı Cumartesi Pazarı’nda düzenlendi. Cumhuriyet, Emek ve İsmet Paşa Mahalleleri’ni kapsayan iftar yemeğinde şehriye çorbası, tavuk yemeği, pilav, yoğurtlama ve helvadan oluşan menü ikram edildi. 

Belediye Başkanı Muhammet Tokat gelen konuklarla bire bir kendisi ilgilendi ve yemek dağıtımına da yardımcı olarak, tabldotlara yemekleri kendisi koydu. Gerçekleşen iftar yemeği sırasında konuşan Belediye Başkanı Muhammet Tokat ‘Ramazan ayı boyunca iftar yemekleri vesilesi ile mübarek ayda halkımız ile birlikte olmak, birlik, beraberlik içerisinde yemeğimizi ve duygularımızı paylaşmak bizleri son derece mutlu ediyor. Bugün iftar yemeğimize katılım sağlayan ve emeği geçen herkese teşekkür eder, Tüm halkımızın Ramazan ayının sağlıklı ve huzurlu geçmesini temenni ediyorum” dedi. 
Milas Belediyesince gerçekleştirilen iftar yemeklerinin dördüncüsü ise 29 Haziran Pazartesi Günü Selimiye Pazar yerinde gerçekleştirilecek.