BASIN BAYRAMI ZİYARETİ

27.07.2015


 Milas Belediye Başkan Yardımcıları Zeynep Mat ve Faik Karagöz Milas’ta faaliyet gösteren yerel gazetelerin basın mensuplarına  “Basın Bayramı” nedeniyle ziyarette bulundular. Mat ve Karagöz  ilçede ilk olarak Milas Medya Grubuna  bir ziyaret gerçekleştirdi. Milas Belediyesi’nin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler veren Başkan Yardımcıları Faik Karagöz ve Zeynep Mat buradan sırasıyla Gazete Güney Ege ,  Çizgi Gazetesi ve Milas  Önder gazetelerine geçerek basın mensuplarının Bayramlarını kutlayarak çikolata hediye ettiler. 

Burada da çalışmalar hakkında bilgiler veren Mat ve Karagöz basın mensuplarının Milas Belediyesi’nin çalışmaları ile ilgili soruları da cevapladılar ve sık sık basın mensupları ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunacaklarını belirtti. Kamuoyunu aydınlatmak için her ortamda, her koşulda ve sorumluluk duygusu içinde haber alma özgürlüğü adına görevlerini yerine getiren tüm basın mensuplarının basın bayramını kutladıklarını dile getiren Zeynep Mat, tüm basın mensubu çalışanlarının yaşamlarının her anından taviz vererek görevlerini sürdürmelerini takdirle karşıladıklarını dile getirdi.
 Ziyaretten duydukları memnuiyeti ifade eden  basın mensupları da gerçekleştirilen ziyaret nedeniyle teşekkür etti.24.07.2015