DENETİMLER DEVAM EDİYOR

27.07.2015


 Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, mahallelerde yapılan çalışmalar ve noksanlıkları yerinde incelemek için başlattığı denetimlere devam ediyor.

Milasa Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Belediye Başkan yardımcıları  ve birim müdürleri ile birlikte başlattığı mahalle inceleme gezilerine Beçin ile devam etti. Belirli günlerde değişik mahallelerde incelemelerde bulunan Tokat, bölgelerdeki Belediye çalışmalarını denetleyip noksanlıkların giderilmesi için çalışmalar başlatıyor. 
Başkan Tokat ,Başkan yardımcıları Zeynep Mat , Faik Karagöz ve birim müdürleri ile geldiği Beçin  mahallesinde pazarı dolaşarak vatandaşların şikayet ve isteklerini dinledi. Esnafı da ziyaret ederek, kahvehanelerde oturan vatandaşlarla görüşen Başkan Tokat halktan gelen istekleri Birim Müdürlerine not aldırtıp bir an önce çalışma başlatılmasını istedi.
 Başkan Tokat yaptığı konuşmada ; Önümüzdeki günlerde burada çalışmalara başlayacağız. Birim amirlerimizde ortaklaşa çalışıp buradaki tüm olumsuzlukları giderecekler.Amacımız hizmetlerin aksamadan devam etmesi”dedi.27.07.2015