BAŞARILI SPORCULARA HEDİYE

03.08.2015


 22-30 Temmuz arasında Isparta’da düzenlenen Kick Boks Şampiyonasında Muğla’yı en iyi şekilde temsil ederek derece alan 3 Milaslı 3 sporcu adına Milas Gençlikspor Kulübü tarafından Kaymakkavağı Mesire Alanı’nda Cumartesi sabahı kahvaltı etkinliği düzenlendi. 

Etkinliğe, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediye Başkan Yardımcıları Faik Karagöz, Belediye Meclis Üyes, Aysun Karatoprak, Milas Gençlikspor Kulübü yöneticileri Şafak Kaya, Nurten Doğu, Süleyman Karatoprak ve sporcuların ailelerinin katıldı. 
Kahvaltı sonunda, 63 kilogramda Türkiye Şampiyonluğunu kazanan Berkant Aşıcı’yı, 84 kilogramda Türkiye İkinciliğini alan Veysel Yüksel’i ve 37 kilogramda da Türkiye üçüncülüğünü alan Abdullah Gökçe’yi tebrik eden Başkan Tokat, sporculara birer çeyrek altın hediye etti. 
Kahvaltı sonrası açıklamada bulunan kulüp yöneticileri sporcularını tebrik ederek ayrıca, 1 Haziran’dan itibaren, ilköğretim ve lise öğrencilerine Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi katkılarıyla Milas Gençlikspor Kulübü olarak teakwondo ve kick boks branşlarında kurs açtıklarını ve 320 sporcuyla kursun devam ettiğini belirtti.
9-13 Ağustos Gençler Türkiye Teakwondo Şampiyonasında ise Muğla’yı 78 kilogramda Veysel Yüksel, 59 kilogramda Deniz Etik, 78 kilogramda Batuhan İspir, 59 kilogramda Harun Reşit Çiçek’in temsil edeceği açıklandı.