Milas Belediyespor Veteran Erkek Voleybol takımı Başkan Tokat’ı ziyaret etti.

19.08.2015


 

 
Yeniden yapılanarak aralarında çeşitli meslek gruplarından  11 kişi ile haftada 2 gün aralıksız çalışmalarını sürdüren Veteran Erkek Voleybol takımı sporcuları amaçlarının gecen yıllardaki başarıları yeniden kazanmak olduklarını söyledi.
 
Veteran Voleybol Takımı adına açıklama yapan Erdem Özkan; “Başarılı sporcu babaları olarak bizlerde spor yapmak istedik Amacımız gecen dönemlerde olduğu gibi  Ulusal ve uluslar arası turnuvalarda Milas’ı başarıyla temsil etmek.Bunun için aralıksız çalıştıklarımızı sürdürüyoruz. 1975 ve üstü doğumlu herkesi Veteran takımına katılmasını bekliyoruz” dedi.
 
Erdem Özkan,Yusuf Kırçın,Ünsal Çelik,Aygün Işıkol,Mahmut Gökova,Ali İlter,Süleyman Koç,Mustafa Ervatan, Ergün Kılınç ve Ümit Demir,Zafer Haskan’dan oluşan Veteran Erkek Voleybol takımının 8 kişide aday kadrosu bulunuyor.
 
Başkan Tokat ziyaret esnasında Yapımı devam eden spor kompleksi hakkında bilgi vererek; ”Şu an için Mekanik kısmının yapımı başladı.Önümüzdeki yıl içerisinde spor kompleksimizi bitirmeyi planlıyoruz.Sizler buarada antrenman ve maçlarınızı rahatlıkla yapabileceksiniz.Milas Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olacağız.Sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum”.dedi.
 
Ziyarette Milas Belediyespor yönetim kurulundan M.Volkan Zeytin ve Ümit Demirbacak’ta hazır bulundular. 19.08.2015