ÖREN’DEKİ SPOR ŞÖLENİ SONA ERDİ

01.09.2015


 25 Ağustos Salı günü Ören’de 2. si düzenlen spor şöleni sona erdi…

Milas Belediyesi ve Ören Gençlik Spor Derneği’nin birlikte düzenlediği, Ajans Gözlem’in de sponsor olduğu spor şöleni 25-30 Ağustos tarihleri arasında Ören’de gerçekleştirildi.
Oldukça eğlenceli ve çekişmeli geçen 18 yaş üstü ve 18 yaş altı olmak üzere plaj voleybolu ve plaj futbolu karşılaşmalarında 30 Ağustos 2015 Pazar günü yapılan 18 yaş üstü plaj futbolu final maçında Ören Gençlik ve Spor ile Ceramos karşılaştı. Final karşılaşmasında Ceramos 1-0 karşılaşmayı kazanarak turnuvanın birincisi oldu.
29 Ağustos 2015 Cumartesi günü yapılan 18 yaş altı plaj futbolu final maçında ise Ören Gençlik ile Sanayi Tim karşılaştı. Karşılaşmayı Ören Gençlik 4-3 kazanarak turnuvanın 18 yaş altı birincisi oldu.
Final karşılaşmalarının ardından 30 Ağustos 2015 saat 19’da ödül töreni düzenlendi. Düzenlenen törende plaj futbolu karşılaşmalarında ilk üçe giren takımlara ödülleri verildi.
18 yaş üstü futbol karşılaşmalarında birinci olan Ceramos takımına birincilik kupasını Milas Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz verirken, ikincilik kupasını alan Ören Gençlik ve Spor’a kupasını Milas Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Mat, üçüncülük kupasını alan Ören Madrid’e ise Belediye Meclis Üyesi Mehmet Yılmaz verdi.
18 yaş altı plaj futbolu karşılaşmasında birinci olan Ören Gençlik’e kupasını Milas Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz verirken, ikincilik kupasını alan Sanayi Tim’e kupasını Milas Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Mat, üçüncülük kupasını alan Mehmet Reis Balıkçılık’a ise kupasını Belediye Meclis Üyesi Mehmet Yılmaz verdi.
Ören Gençlik ve Spor Derneği Başkanı Fatih Özbey turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen başta Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat olmak üzere dernek üyelerine, belediye çalışanlarına, turnuvaya katılan tüm sporculara teşekkür ederek başarılarının devamını diledi. Seneye turnuvayı tekrar düzenleyeceklerini ifade eden Dernek Başkanı Fatih Özbey, bir sonraki turnuvanın daha renkli geçmesi için çalışmalara şimdiden başladıklarını söyledi.