VOLEYBOLCULARDAN BAŞKANA ZİYARET.

04.09.2015


 VOLEYBOLCULARDAN BAŞKANA ZİYARET.

Milas Belediyespor Voleybol takımı Başkan Muhammet Tokat’ı yeni sezon öncesi makamında ziyaret etti.
Milas Belediyespor yöneticileri M.Volkan Zeytin ve Ümit Demirbacak İle beraber gelen voleybolcular Başkan Tokat’a başarı sözü verdiler.
M.Volkan Zeytin bu yıl yapılan yeni transferleri Başkan Tokat’la tanıştırdı ve hedeflerinin 2.lige çıkmak olduğunu söyledi.
Başkan Tokat yaptığı konuşmada şunları söyledi ;
“Gerek halkın ilgisi gerek hocalarımızın ve sporcularımızın kalitesi bir araya geldiğinde Voleybol sporu dalında Türkiye’de iyi yerlerde olmayı hak ediyoruz.
Tesislerimiz tamamlandığında daha önemli başarılar elde edeceğiz. Gecen yıl adım attığımız 3,lig serüvenimize talihsizlikle başladık,oyuncumuz Sefa’nın sakatlığı bizi olumsuz yönde etkiledi.
Bu yıldan itibaren hedefli bir şekilde çalışmaya başlayacağız. Milas Belediyespor olarak bu bölgede sistemini en iyi şekilde kurmuş örnek bir kulübüz.Başkanlığı üstlendiğimden beri kurumsal yapıyı oluşturmaya çalışıyoruz.Kulübümüz ekonomik sıkıntısı yok.
Sizlere de aramıza katıldığınız için teşekkür ediyorum.Milas halkının voleybola olan ilgisi her geçen gün artıyor.Maçlarınızı daima dolu tirübünler önünde oynayacaksınız.Benim için iki şey çok önemli.Birincisi voleybol sporuna verdiğimiz katkı,ikincisi ise maçları izlemeye gelen vatandaşlarımızın iyi ve kaliteli maçlar izlemesi.
Sizlere başarılarla dolu güzel bir sezon diliyorum”dedi
Milas Belediyespor Voleybol takımı bu yıl  Tevfik Fikret’ten Anıl Polatoğlu,Rağıp Şen, İstanbul Büyükşehir Belediyesinden Bünyamin Özdemir,Konya Büyükşehir Belediyesinden Yavuz Eliküçük ve Isparta’dan Ercan Sözener ile anlaşarak kadrosunu güçlendirdi.