VATANDAŞLARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ.

10.09.2015


 VATANDAŞLARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ.

Ev almak için bankadan çektiği parasının bir miktarını kaybeden vatandaşın parasını bulan duyarlı gençler, parayı Milas Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerine teslim ederek örnek bir davranış  gösterdi.
İlçemiz Ovakışlacık mahallesinde ikamet eden Hatice Alkan isimli vatandaş geçtiğimiz Salı günü Ev almak için bankadan çektiği paranın bir kısmını düşürmüştü.
Milas’ta Kapalı Pazar yeri  tarafında Salı günü Hatice Altan’ın kaybettiği parasını bulan Hüseyin Otuzbir,Abdurrahman Tireli ve Ahmet Özkan isimli vatandaşlar  parayı Milas Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerine teslim etti.
Zabıta tarafından yapılan anonslar sonucunda, kaybolan paranın sahibi Hatice Altan bulundu. Düşürdüğü paranın bir kısmının  bulunduğunu öğrenen Altan büyük sevinç yaşadı. Milas Zabıta Müdürü Süleyman Karatoprak tarafından kendisine iade edilen parasını geri alan Altan ; “Bu devirde insanlık ölmemiş, günümüzde böyle duyarlı insanların olması çok güzel.Ev almak için biriktirdiğim paramı bankadan çekmiştim.Dikkatsizliğim yüzünden bir miktarını düşürmüşüm.Paramı bularak Zabıtaya teslim eden gençlerimize ve Milas Belediyesi Zabıta ekiplerimize teşekkür ediyorum” .dedi