Rakip Tekirdağ Malkara Belediyespor

22.10.2015


 Rakip Tekirdağ Malkara Belediyespor

 
2015-2016 Voleybol sezonunda Büyük Erkekler Üçüncü Lig 1. Grupta Milas ve Muğla’yı temsil edecek olan ilçemiz takımı Milas Belediyespor 25 Ekim Pazar günü grubunun ilk karşılaşmasını Milas Spor Salonunda Tekirdağ Malkara Belediyespor ile yapacak.
 
Milas Belediyespor Voleybol Takımı antrenörü Osman Çakıray yaptığı açıklamada Pazar günü Milas’ta oynanacak olan ligin ilk maçında taraftarlarımızın desteğini bekliyoruz dedi. 
Geçen sene ilk kez katıldığımız üçüncü lig maçları ile tecrübe kazandık ve bu yıl kadromuza kattığımız 5 yeni profesyonel genç sporcu ile yeni sezonda beklediğimiz ve istediğimiz şampiyonluğa ulaşmak için lig mücadelemizi en iyi şekilde yapacağız .Milas Spor Salonunda yapacağımız maçlarda taraftarlarımızı yanımızda görmek istiyoruz dedi.
 
Geçen hafta sonu Milas Amatör Spor Haftası kutlama programı içersinde kendi aralarında yaptıkları gösteri maçında sakatlanan 2 sporcunu ilk maça yetiştirmek için yoğun bir çaba harcadıklarını da belirten antrenör Çakıray ilk lig maçı sporcularımız ve bizim için çok önemli taşıyor diyerek karşılaşmadan mutlaka galibiyetle ayrılıp lige güzel bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi.
 
Tribünleri Dolduralım
Milas Belediyespor’un Tekirdağ Malkara Belediyespor ile yapacağı Büyük Erkekler Voleybol Lig karşılaşmasında tribünlerin dolmasını isteyen Milas Belediyespor’un voleybol sporcuları tribün desteğimiz ile rakibimiz Milas’tan eli boş Tekirdağ’a göndereceğiz diyerek sezon sonunda şampiyon olmak istediklerini söylediler.