Milas Belediyesi, VakıfBank ile 3 yıllık promosyon anlaşması yaptı.

25.11.2015


  Milas Belediyesi, VakıfBank ile 3 yıllık promosyon anlaşması yaptı.

 
Belediye bünyesinde çalışan sözleşmeli, işçi ve memur olmak üzere toplam 285 personel 36 ay boyunca, maaşlarını VakıfBank´tan alacak.
 
Milas Belediyesi Başkan Yardımcısı Zeynep Mat  Başkanlığında yapılan ihaleye,  Mali Hizmetler Müdürü Tuncay Karaca, İnsan kaynakları Ve Eğitim Müdürü Tuncay Topuz,Tüm-Bel Sen şube başkanı Gürkan Dere  Disk işçi temsilcisi Davut Çakar katıldı.
 
Belediye meclis toplantı salonunda düzenlenen ihaleye 13 banka katılım gösterdi. En yüksek teklifi veren 6 banka arasında açık arttırmaya gidildi. Açık arttırmadaki ihaleyi VakıfBank kazandı. Bu çerçevede bugün Başkanlık Makam odasında  Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve VakıfBank Müdürü Duygu Ilbıra  arasında üç yıllığına sözleşme imzalandı.
 Belediye bünyesinde çalışan sözleşmeli, işçi ve memur olmak üzere toplam 285 personelin 36 ay boyunca, maaşlarını VakıfBank´tan alacak ve  tek sefere mahsus olmak üzere tüm personellere 1.477,00-TL  promosyon ödemesi yapılacak.Anlaşma 15 Aaralık 2015 tarihinde başlayacak.
 
Ayrıca yapılan anlaşma gereği Milas Belediyesine borcu olan vatandaşlar borçlarını Belediyeye gitmeden Vakıf Bank ATM’lerinden,Vakıf Bank Şubelerinden ve Vakıf Bank internet bankacılığından ödeyebilecekler.
 
Anlaşma sonra sı açıklama yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat şunları söyledi ; “Çalışanlarımız açısından en iyi  promosyon anlaşmasını yaptık.Komisyonda olan arkadaşlarımıza ve ihale sürecinde göstermiş oldukları kararlılık ve olumlu yaklaşımı için de Banka Müdürümüz  Duygu Ilbıra hanıma teşekkür ediyorum.Bizde şimdi çalışanlarımıza karşı en iyi şartlarda yaptığımız bu anlaşmayı göğsümüzü gere gere her yerde söyleyebiliriz.Anlaşmamız Çalışanlarımıza ve Bankamıza hayırlı olsun.Ayrıca bu anlaşma kapsamında vatandaşlarımız Belediyemize olan borçlarını VakıfBank Şubelrti,ATM´ler  ve İnternet bankacılığı aracılığı ile  ödeyebilecekler.Bu anlamda  Bankamıza teşekkür ediyorum”dedi.
 
Başkan Tokat’tan sonra söz alan Tüm-Bel Sen Muğla Şube Başkanı Gürkan Dere ; “ Muğla ili ve ilçeleri içerisinde en iyi anlaşmayı Milas Belediyesi yapmıştır.Bu konuda başta Milas Belediye Başkanım Muhammet Tokat’a,Başkan Yardımcımız Zeynep Mat’a ve Banka Müdürümüz Duygu Ilbıra hanıma teşekkür ediyorum”dedi.
.