MİLAS CHP DEN İLK ZİYARET

01.12.2015


 MİLAS CHP DEN İLK ZİYARET

Geçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kurulda  292 oy alarak tekrar güven tazeleyen CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan ve Yönetim Kurulu üyeleri Mazbatalarını aldıktan sonra Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret etti.
Suat Özcan  ve ; Hüseyin Çöllüoğlu, Mustafa Özgülergil, Halil Kaya, Zülal Gezgin, Mehmet Yaşar Yiğit, Mehmet Barbaros, Funda Kocabaş, İlgin Göktepe, Ali Rıza Öner, Vildan Kılbey, Murat Taymaz, Kemal Dönmez, Türkan Kaya, Ali Mehmet Yaman, M. Anıl Zeybekçioğlu ve Pembe Altuntaş’ın yer aldığı yönetim kurulu üyelerinin ilk ziyareti Başkan Tokat’a oldu.
Bugün akşam üstü gerçekleşen ziyarette CHP İlçe Başkanı Suat Özcan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a çiçek takdim etti.
Özcan Ziyarette ; “Bir bütünün parçası olarak ilk sizi ziyaret etmek istedik.Milas’ta şimdiye kadar yaptığınız çalışmalar için size teşekkür ediyoruz.Bundan sonraki çalışmalarınız da daha önce olduğu gibi her zaman arkanızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz”dedi.
Başkan Tokat ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Suat Özcan ve ekibini kutlayıp hayırlı olmasını diledi.
Tokat yaptığı konuşmada ;
“Hepiniz toplumdaki yeriniz ve emeğinizle buraya geldiniz ve bence iyi yönetici olacağınız ve önümüzdeki iki yıl içerisinde güzel çalışmalara imza atacağınız  ve birlikte güzel hedefler gerçekleştireceğimize inanıyorum.Önümüzdeki iki yıl içerisinde olağan üstü bir şey olmaz ise  seçim olmayacak gibi görünüyor.Bu iki yıllık süre içerisinde üyelerinizle  delegelerinizle ve kendi teşkilatıyla daha fazla ilgilenmesini sağlayacak.Önümüzdeki hedeflerin gerçekleşmesi için çok çalışmamız lazım.İnsan ve toplum ilişkilerimizi üst düzeyde tutmamız lazım.Bizler her zaman sizlerin yapacağınız program ve vereceğiniz görevler çerçevesinde üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağız.Bunu da sadece söz olarak değil eylemsel olarak ta teşkilatımızın emrinde olduğumuzu bilmenizi isterim.Uyumlu bir çalışma dönemi geçireceğimize yürekten inanıyorum.Sizlerde yönetim olarak çalışmalarınızda başarılar diliyorum.Tekrardan tebrik ediyor hayırlı olsun diyorum” dedi.