VOLEYBOL TAKIMINDAN BAŞKANA ZİYARET

02.12.2015


TVF 3. Lig 1. Grupta mücadele eden ve bu güne kadar oynadığı altı maçın beş’ini kazanan Milas Belediyespor  Voleybol takım oyuncuları başkan Tokat’ı ziyaret etti.
Kulüp yöneticisi Ümit Demirbaçak,Kulüp çalıştırıcıları Osman Çakıray ve Eşref Mete nezaretinde gerçekleşen ziyarette sporcular Başkan Tokat’a bu hafta deplasmanda oynayacakları maçı kazanma sözü verdi.
Bu hafta deplasmanda karşılaşacakları Fethiye Seydikemer Spor maçı hakkında bilgi veren Osman Çakıray; “Çok zor bir ligde mücadele ettiklerini her ne kadar 3. Ligde oynasalar da maçların 2. Lig zorluğunda olduğuna belirtti”.Çakıray ayrıca  “Rakiplerimizi tanıyoruz daha önce oynadığımız rakipler.Tanıdığınız rakiplerle oynamak her zaman avantajdır.Bizde bu avantajımızı kullanıp bu haftaki maçımızı da kazanacağı”z dedi.
Voleybolculara ziyaretleri ve elde ettikleri başarılar için teşekkür eden Muhammet Tokat; Sizin gibi oyunculara ve takıma sahip olduğum için guru duyuyorum dedi.
Tokat konuşmasında ;” Çok genç bir takım olmamıza rağmen takım bütünlüğüne uyum bakımından en iyi biz varız.Bu anlamda da 3. Lige çok iyi hizmet ediyoruz.Kurumsal bir klüp olduğumuz içinde bu ligi çok rahat kaldırabiliyoruz” dedi.
Tokat ayrıca Sporculardan işlerine konsantre olmalarını ve başka hiç bir şey düşlenmemelerini istedi.
“Önümüzdeki süreçte daha başarılı sonuçlar alındıkça,seyirciler tribün de tutuldukça ve bu heyecanı bizlere yaşattıkça bizlerde sizin bu emeklerinizi karşılıksız bırakmayız.Şu zamana kadar her şeyi hak ettiniz.Hocalarımıza katkı ve emekleri için teşekkür ediyorum.Hocasından malzemecisine kadar tüm ekibin kenetlenip bu işe inandığını görüyorum.Böyle oldukça da biz bu gruptan çıkarız.Sizlere inancım tam.
Ayrıca oynadığınız oyun ve aldığınız başarılı sonuçlardan sonra Muğla ve Milas Spor kamuoyunda saygınlığımız arttı.Sizlere bu anlamda da teşekkür ediyorum.Bundan sonra oynayacağınız maçlarda sizlere başarılar diliyorum” dedi.
 Ziyaret sırasında Milas Belediyespor Voleybol takımı adına takım kaptanı Sefa Koşar  ,Başkan Tokat’a kulüp atkısı ve çiçek takdim etti.