MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ TURİZM FAKÜLTE DEKANI PROF.DR. OZAN BAHAR’DAN BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET

15.01.2016


Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ozan BAHAR Milas Belediye Başkanı Muhammet TOKAT’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Milas Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep MAT ve Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürü Salim TANIŞ hazır bulundu.

Ziyaret amacının 20-23 Ekim 2016 Tarihleri arasında Güvercinlik Amara Otelde gerçekleşecek 17. Turizm Kongresi ile ilgili bilgi vermek olduğunu söyleyen Turizm Fakültesi Dekanı Ozan BAHAR “İlk defa 1990 yılında düzenlenen ve Türkiye’de Turizm alanında yapılan en büyük ulusal kongre olan “ ULUSAL TURİZM KONGRESİ ” 2009 yılından itibaren her yıl düzenli olarak farklı bir üniversitenin ev sahipliğinde yapılmaktadır. 2016 yılında ki 17. Kongre ise Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm Fakültesi tarafından Milas’ta düzenlenecektir. Üniversitemiz, Muğla’mız ve Milas açısından bu kongrenin önemi çok büyüktür. Çünkü Üniversite ve Muğla için tarihsel süreçte ilk defa bu kongre, ilimiz sınırları içerisinde organize edilecektir.”dedi.

 

Ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Milas Belediye Başkanı Muhammet TOKAT ” 20-23 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek Ulusal Turizm Kongresinin İlçemiz açısından çok önemli olduğunu ve elimizden gelen her türlü desteği göstermeye hazır olduklarını” söyledi.