PSAKD BAŞKANI ZİYARET ETTİ.

21.01.2016


 Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Milas Şubesi’nde göreve yeni seçilen Başkan Akif Özbilge ve yönetim kurulu üyeleri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Şubesi’nde 3 Ocak’ta yapılan genel kurulda yeni seçilen Başkan Akif Özbilge ve yönetim kurulu üyeleri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret etti. Dernek Başkanı Akif Özbilgin, “Derneğimiz Pir Sultan Abdal’ın yaşama bakışı, felsefesi ve inancı doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bizlerde Milas Şubesi olarak bu inancı ve felsefeyi yaşatabilmek için çalışıyoruz.Bu inanca ve felsefeye sahip insanlara gösterdiği destek ve yardımseverlik nedeniyle Belediye Başkanımız  SayınTokat’a teşekkür ediyoruz.  Başkanımızın Cem Evi yapımı ile ilgili katkılarını hepimiz biliyoruz.Her zaman bizlerin yanında oldu.Cem Evi içinde bizlerin yanında.Şahsım ve yönetim kurulu olarak bizlerde Başkanımızın yanındayız.Destekleri için teşekkür ediyoruz”dedi. 
Ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat , yeni seçilen yönetim kurulunu tebrik edip başarılar diledi.
Başkan Tokat ; “Cem evi yapılacak alanda çalışmalarımızı tamamladık.Geçtiğimiz süreçte Alt yapı ve Üst yapı çalışmalarımıza ağırlık verdik.Şimdi bu çalışmalarımızı da tamamladık.Artık yoğun biçimde Cem Evi projesine odaklanacağız.2-3 ay içerisinde çalışmaları başlatacağız.Sizlerden ricam Milas’ta yaşayan tüm Alevi vatandaşlarımızı kucaklayın,hiç kimse bu cem evinin dışında kalmasın.Sizlere ziyaretiniz için teşekkür ediyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum”dedi.