TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

22.01.2016


 Milas Belediyesi ile Yetkili Memur Sendikası olan Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (Tüm-Bel-Sen) arasında bir süredir devam eden görüşmeler sonucunda mutabakata varılarak toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Milas Belediyesi bünyesinde çalışan 105 memuru kapsayan 01.01.2016 -31.12.2017 tarihleri arası Toplu İş sözleşmesi imza törenine de  Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat,Tüm-Bel-Sen Genel Başkanı Ömer Salih Erol,Örgütlenme Sekreteri Satı Buruncu Çalı,Tolu Sözleşme ve Hukuk Sekreteri Osman Şeheri, basın Eğitim Sekreteri Mümtaz Başer ve Muğla Şube Başkanı Gürkan Dere hazır bulundu.
Başkanlık makamında gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediyesi’nin büyük bir aile olduğunu belirterek, “Çalışanlarımızın mutluluğu için biz imkanlarımız çerçevesinde gerekli desteği her zamana veriyoruz. Sendikamız ile sağduyu, karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde görüşmelerimizi tamamladık. Toplu sözleşme sürecinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum, sözleşmenin tüm memur arkadaşlarımıza, belediyemize ve sendikamıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Tüm-Bel-Sen Genel Başkanı Ömer Salih Erol’da Başkan Tokat ve ekibine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti ve sözleşmenin hayırlı olmasını diledi.
Konuşmaların ardından Toplu İş Sözleşmesi, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Tüm-Bel-Sen Genel Başkanı Ömer Salih Erol ve Tüm-Bel-Sen Muğla Şube Başkanı Gürkan Dere tarafından imzalandı.