Milas Belediye Korkuteli’nden rövanşı aldı

24.01.2016


  Milas Belediyespor Voleybol takımı ilk yarıda deplasmanda  3-0 yenildiği Baturalp Turizm Korkuteli Genlik ’ten rövanşı aldı. Rakibini 3-0 yenen Milas  Belediyespor 2. Lig hedefi ile çıktığı yolda bir engeli daha aşmış oldu.

 Erkekler Voleybol 3. Ligde mücadele veren Milas Belediyespor yaptığı yeni transferleri ile çıktığı ikinci yarı maçlarının ikincisi olan  Baturalp Turizm Korkuteli Gençlik’i  3-0  yenerek ilk maçta yenildiği rakibinden rövanşı almasını bildi.  
 Maç öncesi Voleybol takımına kahvaltı veren Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat Voleybolculardan ilk yarıda  alınan  yenilgiyi telafi etmelerini istedi. Milas Kapalı spor salonunda oynanan ve  Milas Belediye Başkanı  Muhammet Tokat,CHP İlçe Başkanı Suat Özcan Belediye Başkan Yardımcıları Zeynep Mat,Faik Karagöz ve Belediye Meclis Üyeleri’nin izlediği karşılaşma zevkli ve çekişmeli geçerken seyircinin de ilgisi oldukça fazlaydı.
Maçı izleyen taraftarlarının desteğini arkasına alan Milas Belediyespor voleybol takımı setleri 25-20,25-16, ve 25-19 alarak puanını 24 e çıkardı ve 3. sıradaki yerini korudu.
Maç sonu sahaya inen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat alınan galibiyet için voleybolcuları kutladı ve maç pirimi sözü verdi.