MİLAS BELEDİYESİ EMİTT FUARINDA

29.01.2016


Milas Belediyesi İstanbul´da düzenlenecek Dünyanın 5. büyük turizm fuarı olarak kabul edilen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı´nda (EMITT) kenti tanıtacak.
Dünyanın en büyük, en saygın turizm fuarları arasında gösterilen EMITT Fuarı’na katılan Milas Belediyesi, kültür ve turizm projeleri ile fuara damgasını vurmaya hazırlanıyor.
Milas Belediyesi, 28-31 Ocak tarihleri arasında 20’incisi gerçekleştirilecek olan dünyanın en büyük 5’inci turizm fuarı EMITT’e katıldı. Kültür, sanat ve turizm projeleriyle öne çıkan Milas Belediyesi, 28-31 Ocak tarihleri arasında 20. EMITT Fuarı’nda Muğla Büyükşehir Belediyesi ve diğer İlçe Belediyeleri ile beraber yerini aldı.
Dün kapılarını açan fuarda Muğla standına Milletvekillerinin ilgisi yoğun oldu.Muğla Milletvekilleri Akın Üstündağ,Nurettin Demir ,Muğla Valisi Amir Çiçek ve İlçe Belediye Başkanları Muğla standına ziyarette bulundular. 
Fuara ilişkin olarak açıklama yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, "Milas Belediyesi olarak önümüzdeki dönemlerde çok önemli turizm ve kültür projelerine imza atacağız. Projelerimizi tanıtmak ve dünyanın diğer ülkelerinin bu alandaki son çalışmalarını görebilmek açısından EMITT Fuarları’nı büyük avantaj olarak görüyoruz" diye konuştu.
"EMITT’e bu yıl 80 civarında ülkenin katılması bekleniyor.