ODA ORKESTRASI 2 MART’TA MİLAS’TA

01.03.2016


 Muğla Büyükşehir Belediyesi Oda Orkestrası, Muğla genelinde düzenlediği konserler kapsamında 2 Mart’ta Milas’ta dinleyiciler ile buluşuyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulan Oda Orkestrası, Muğla ili genelinde dinleyicilerle buluşmaya, konserler vermeye devam ediyor.. Datça ,Kavaklıdere ve Menteşe’de konserler  veren Oda Orkestrası batı eserleri, Türkçe eserler ve dansları temaları ile dinleyicilerden tam not alıyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi Oda Orkestrası, 2 Mart da Milas ilçesinde dinleyicileri ile buluşacak.
Muğla Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Recep Altınok, Muğla gibi geniş bir coğrafyada müziğin evrensel melodilerini bütün ilçelerde vatandaşlarla buluşturmak için oda orkestrası ile birlikte yola çıktıklarını, vatandaşlara her alanda hizmet veren Büyükşehir Belediyesi’nin müzik ve notalarla da Muğla’ya hizmet ettiğini söyledi. Recep Altınok; “Muğla Büyükşehir Belediyesi vatandaşların yaşam standartlarını yükseltmek için her alanda Muğla’ya hizmet veriyor. Oda Orkestramız ile Muğla’nın bütün ilçelerinde vatandaşlarımızla buluşacak, onlara notalarla, melodilerle de hizmet vereceğiz. Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurduğumuz konservatuar ve orkestralarımız ile kültür kenti Muğla’ya yakışan hizmetleri vatandaşlarımızla buluşturmaya devam edeceğiz.” dedi.