MUHTARDAN BAŞKANA TEŞEKKÜR.

08.03.2016


 Milas Belediyesinin çalışmalarından memnun olan mahalle muhtarı Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas’ta yaptığı başarılı hizmetlerle toplumun her kesiminden beğeni kazanıyor. Çamovalı Mahallesi Muhtarı Mustafa Ali Damgalı ,Okul Öğretmeni Nursel Polat ve Mahalle sakinleri ile beraberMilas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret ederek yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Milas Belediye Başkanı Tokat’ın Milas için çalıştığını ve kaliteli bir hizmet verdiğini belirten muhtar Damgalı yapılan çalışmalardan hem mahalle sakinlerinin hem de kendilerinin memnun olduğunu dile getirdi.  
Damgalı;” Yıllardır yapılmayan mahallemizin cadde ve sokakları parke döşendi.Okulumuzun zemini fayans ile kaplandı.Sağlık Ocağımızın önü Park ve Bahçeler müdürlüğümüzce düzenleme yapılıp çiçeklendirildi.Ekipler şu an camimizin önüne şadırvan yapıyorlar.Bizde bu yapılan hizmetlerden ötürü Başkanımıza teşekkür etmek istedik”dedi.
Başkan Tokat ; Büyükşehir yasası sonrası sorumluluk sahalarının genişlediğini, 132 mahalleye aynı hizmetleri imkanlar doğrultusunda götürmeye çalıştıklarını söyleyerek, Hizmetlerimiz 2016 yılında da devam edecek dedi.